Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park sensörü orijinal mi yan sanayi mi almalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetsatir

Kayıtlı Üye
Önümüzdeki Cuma yeni ibiza sportourer style ımızı teslim alacağız. Geri park sensörü için servis 300 TL istedi. Bunu mu taktırmalıyım? Bana pahalı geldi, başka bir marka da alabilirim.

Tavsiyelerinizi bekliyorum...

dışarda da 150 liraya takıyorlar kalitesiz bişey ben baktım hatta şuan bir tane arabamda var öylece bagajda duruyor taktırmadım..
serviste taktırmanı tavsiye ederim sıfır araba alıyosan 100-150 liranın gram önemi yok.. hem garantili olur hemde işçiliği güzel olur
sıfır arabayı alıp dışarı çıkıp hemen anahtar değdirme

Orj park sensörlerindede problem vardı bildiğim kadarıyla üzerinde orj gelenlerle aynı olmadığı mesafenin cok alakasız olduğunu duymustum

keşke park sensörü hediye diye zorlasaydınız..şuan RCD 510 uyumlu park sensörü 600tl civarı..
bana Kayadibi park sensörü bizden hediye dediler öyle taktırdım..park sensörü dışardaki 100 120 liralık olanlardan..

keşke park sensörü hediye diye zorlasaydınız..şuan RCD 510 uyumlu park sensörü 600tl civarı..
bana Kayadibi park sensörü bizden hediye dediler öyle taktırdım..park sensörü dışardaki 100 120 liralık olanlardan..

Peki memnun musunuz bu sensörden. Ben de taktırmak istiyorum. Olmadı Kayadibi'ne gideriz:)

servısın kallavı fıyatlarına boyun egmek bana cok yersız gelıyor,en nıhayetınde soz konusu olan park sensoru.fotosunu foruma koydugum a3 1.8 t nın ustunde 50 lıralık park sensoru var ve ıs goruyor,servıste taktırmakla dısardan aftermarket urun alıp taktırmak tamamen zevke kalmıs bsy

bencede orjinaline o kadar para vermeye değmez 50-100 tl lik park sensörleride gayet iyi iş görüyor

servisler park sensörlerini 70 tl ye alıyorlar mehmet bey..görüntülü 90 tl.bilginize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt