Park sensörü mesafesi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Park sensörü mesafesi

Umtertrk

Kayıtlı Üye
Park esnasında sesli uyarı verdiğinde ses artışı sık sık arttığında cok yakın oldugunu düşünüp tamam dıorum. Ama inip bakıldığında ise. Halen daha mesafe oldugunu görüyorum bu beni çok yanıltıyor bu mesafeyi manuel ayarlama şansımız varmı yoksa standart bır ayarmıdır konu Hakkı'nda bılgısı olan varmı acaba sizlerde sormak istedim şimdiden teşekkürler :)

kirlisakal

Teknik Koordinatör
yaklaştıkca ses artar ama dur demez allaha emanet pek kullanışlı bişi değil bana göre...
dıt dıtlı park sensörler eski teknolojı...hem dıtlayan hem konusan modüller var

Umtertrk

Kayıtlı Üye
Ekranda bu sensorleri gorsel olarak gorme olayi gizli ozellik olarak varmi konuyu bilmedigim icin aklima takildi yoksa pek kullanisli degil ama arada is goruyo

murateren

V.İ.P Üye
Park esnasında sesli uyarı verdiğinde ses artışı sık sık arttığında cok yakın oldugunu düşünüp tamam dıorum. Ama inip bakıldığında ise. Halen daha mesafe oldugunu görüyorum bu beni çok yanıltıyor bu mesafeyi manuel ayarlama şansımız varmı yoksa standart bır ayarmıdır konu Hakkı'nda bılgısı olan varmı acaba sizlerde sormak istedim şimdiden teşekkürler :)
Direk ses de 20cm mesafe kalir.kitapcikta da yazar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umtertrk

Kayıtlı Üye
Aslinda detayli olarak okumamiz lazim dogru soyluyosnzda iste isimize gelmiyor galiba :)) bakicam onada tesekkurler :)

Sent from my iPhone

ogz

Kayıtlı Üye
Park sensörlerin orjinal ise wagcomla ekrana görsel olarak açıyolar

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bende aracı alırken opsiyon olarak taktirdim fabrika değil ve bildiğim kadarıyla bunlar fabrika ürün değil yan sanayi olmasi gerek ama yetkili servis taktiği için orjinal sayılır ve açılırmı?
Benle özelden iletişime geçersen, grubumuzda wag'ci bir arkadşımza seni yönlendirebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aynı tedirginlik bendede var keşke taktırmasaymışım gereksiz yere para tuzağı wagci arkadaşı banada yönlendirebilirmisiniz?