Park sensörü hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Park sensörü hakkında

berat06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aranızda park sensörü taktıran varmı. Varsa hangi marka ve uyarı ekranını en uygun nereye takmak lazım. Görüntü varsa paylaşabilirmisiniz?

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Berat kardeşim... konuyu yeni gördüm... park sensörü eşim için gerekli olduğundan taktırmak zorunda kaldım... 35TL ye hepsiburada dan aldım... oto elektrikçime taktırdım... orjinal beyaz renkli... güzel durdu... servise sormuştum zamanında bir modeli 150TL ye başka bir modeli 300TL ye taktıklarını söylediler... tabi onlarda orjinal olmadığı için o kadar para vermeye gerek duymadım... umarım yardımcı olmuşumdur... linkten resimleri görebilirsin...

http://www.seatclubworld.com/sohbet-18/bugun-seatina-ne-yaptin-16621/index19.html

berat06

Kayıtlı Üye
35 tl gayet güzelmiş ya ama göndermiş olduğunuz link çok kalabalık bişey bulamadım.

berat06

Kayıtlı Üye
abii çok güzel çook beğendim markası nedir park sensörünün. araç içindede bi görüntü paylaşabilirmisiniz uyarı ekranı nasıl nereye koydunuz.

kartalca60

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracıma park sensörü taktıracağım fakat serviste çok pahalı olduğu için dışarıda taktırmak istiyorum...dışarda park sensörü taktırırsam garantisi bozulurmu aracın ???