Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park Sensörü taktırmak istiyorum

eatyou4live

Kayıtlı Üye
Aracıma park sensörü taktırmayı düşünüyorum,servisi aradım dün 300 tl gibi fiyat çekti ve montaj şuan yok dedi.Önerdiğiniz bi aksessuarcı varsa sevinirim.Sensör sonuçta servisten olmasada olur diye düşünüyorum.Bundan önceki aracım peugeot 207'ye led görüntülü 100 tl ye kayseride taktırmıştım.İstanbul'da da bu fiyat civarlarına bulurum umarım

kayadibi, erya iki yerdende fiyat alsaydın wolksvagen serviside olur eski aracıma 200tl yaptırmıştım serviste çok memnun kalmıştım:eek:key:

kayadibide 300 dedi,sende 200'e taktırmıssın ne biliym sensör için biraz fazla gibime geldi :(

Servis biraz pahalı normale göre orası kabul ama işçilik parça olarak güvenilir benin düşüncem ben dışarıda da yaptırmıştım hiç memnun kalmamıştım devamlı sorun çıkarıyordu tabi senin kararın sonuçta:eek:key:

ben dün aldım pmx türkçe konuşan 50 tl+30 tl montaj herhalde iyidir.bakalım görücez.:)

serviste 200 den aşağı takmazlar ama onlara maaliyeti 100 lira :mad:

Daha önceki Focus aracımıza bimden türkçe konuşan ve mesafe göstergeli olanı 40liraya alıp montajını kendim yapmıştım :) Millet aynı araca dışarda yaptırırken tamponu delerek yaptırıyordu ve çok dandik bir görüntü oluyordu ben siyah çıtasının üzerinden delerek, ekranıda dikiz aynasının oraya monte ederek daha orjinal bir görüntüde yapmıştım. Tavsiyem kendiniz dışardan alıp bir elektrikçiye yaptırmanız. Benim montajını yaptığım ürün şuydu: Toolmaxx Park Sensörü - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 111027074 daha uygun fiyatada bulabilirsiniz. Veya başka bir sensörü sizin araç renginde boyalı haliylede bulabilirsiniz.

bende internette güzel fiyatıda uygun sensörler buldum fakat montajı sorun işte :( dışarıdan aldığım zaman götürüp montaj ettirebileceğim biyer biliyormusunz ?

Geri
Üst Alt