Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park sensörü hakkında

berat06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aranızda park sensörü taktıran varmı. Varsa hangi marka ve uyarı ekranını en uygun nereye takmak lazım. Görüntü varsa paylaşabilirmisiniz?

Ya kimse takmamış mı ya park sensörü, nerde millet :)

Berat kardeşim... konuyu yeni gördüm... park sensörü eşim için gerekli olduğundan taktırmak zorunda kaldım... 35TL ye hepsiburada dan aldım... oto elektrikçime taktırdım... orjinal beyaz renkli... güzel durdu... servise sormuştum zamanında bir modeli 150TL ye başka bir modeli 300TL ye taktıklarını söylediler... tabi onlarda orjinal olmadığı için o kadar para vermeye gerek duymadım... umarım yardımcı olmuşumdur... linkten resimleri görebilirsin...

http://www.seatclubworld.com/sohbet-18/bugun-seatina-ne-yaptin-16621/index19.html

35 tl gayet güzelmiş ya ama göndermiş olduğunuz link çok kalabalık bişey bulamadım.

abii çok güzel çook beğendim markası nedir park sensörünün. araç içindede bi görüntü paylaşabilirmisiniz uyarı ekranı nasıl nereye koydunuz.

arkadaşlar aracıma park sensörü taktıracağım fakat serviste çok pahalı olduğu için dışarıda taktırmak istiyorum...dışarda park sensörü taktırırsam garantisi bozulurmu aracın ???

Geri
Üst Alt