Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park Halindeki Aracıma Sürtüp Kaçmışlar

gecmıs olsun auto king te mını onarımla basıt bır ıslemle duzelır aynı tarz bendede olmustu hıc bı sıkıntı kalmadı

Arkadaşlar dün Atatürk Oto Sanayi'de üç yere uğradım. Birisi ufaktan rötuşlattırıp pasta cila yaptırsan idare eder, bu kadarcık şey için boyattırma dedi. Diğer ikisi de 300TL! gibi bir rakam çektiler. Çamurluğun kapıya doğru olan tarafında ezilme olduğunu düzeltilip boyanması gerektiğini ve çamurluğun diğer kısmının da boyanması gerektiğini söylediler.. 300TL bana böyle bir hasar için oldukça fahiş geldi ne yalan söyleyeyim. Son olarak da Auto King'e uğradım. İki tarafın birden mini onarıma girmeyeceğini, ezikli tarafın daha pahalı bir işlem gerektirdiği için onarımını buna kullanırız. Arka tarafı da ister burada ister dışarda boyatırsın dediler. Mini onarım haricinde 115TL masraf çıkarttı Auto King de. Ne diyorsunuz şimdi, sizce ne yapmalıyım?

Şimdilik rötuş yaptırıp devam etmeye karar verdim arkadaşlar, sağolun yorumlar için..

Geri
Üst Alt