Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park halinde çarpıp kaçma

Navyy

Kayıtlı Üye
Bugun arabayı parkettiğim yerde arkadan surtmusler. Bunu nasıl kapatabilirim. Kaskoyu bozdurmayı dusunmuyorum fazla bişey tutmazsa.

20180119_214231.jpg

@
Navyy Öncelikle geçmiş olsun. Boya yaptırmadan kurtaramazsın. AutoKıng vs mini onarım yapıyor , kaskoyu delmeden ancak; mini onarımında cm olarak bir değeri var. O boyuttan büyük olduğu için mini onarım vs olmayacaktır. Dışarıdan güvenilir bir ustaya lokal boya ile hallettirmen gerekecek.

Gecmıs olsun. Artık heryer acıkcası serf yoksunu ınsanlarla doldu tastı.
Basına gelen olaya gelırsek. Kaskon varsa anlasmalı mını onarım servıslerınde kaskoyu bozmadan yapabılursın.
10 gun ınce arkasımın leon una benzer olay oldu. Otokıng ıklıtellıde yaotırdık. Fenada olmadı hanı. Ama cok sıra var soylemesı.

Autoking ikitelliye gösterdim bugun. Mini onarım olarak yapıcaklar kaskoyu bozmadan.

Böyle insanlar neden yaşarlar anlamıyorum. Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Peki Mini onarımda kasko bozulmasa bile tramerde hasar kaydı çıkıyor mu?

Geri
Üst Alt