Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

park halinde camlar açılıyor ?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında YEKTA tarafından paylaşıldı.

1. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    arkadaşlar arabayı park ediyorum aynaları kaldırıyorum 8-10 saat sonra aracın başına geldiğimde ön 2 cam neredeyse sonuna kadar açık bu olayı 4 kere yaşadım ilk 2 sinde zurna gibi sarhoştum önemsemedim ama son 2 sinde gayet ayıktım bu olay sık sık olmuyor 10 ayda 4 kere oldu böyle bişi başına gelen varmı varsa servise gösterdimii tedavisi ne keyifli forumlar

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Yekta abi cebindeyken kumanda kapı açma düğmesine basık tutmuş olabilirsin farkına olmadan eğer yakınlardaysan ?

3. LEON COPA

LEON COPA SCW Üyesi

264
    31
    28
    Yekta kardesim ben arbayi 4 ay once sifir aldim sol on cam sicak havalarda kaattiktan hemen sonra kendiligiden aciliyordu cam kenarlarindaki pilastik sikistiriyor ve guvenlikdevreye giriyor geri aciliyor servise goturdum bir ilac siktilar artik bu sorunu yasamiyorum

Bunu beğendi. YEKTA bunu beğendi.
  4. satli

satli SCW Üyesi

38
    4
    8
    alkol sıkıntı verir :)

5. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    sağol muhterem abi :) dediğin mantıklı

yok be serbay arabadan oldukça uzakta oluyorum evde site parkı arka tarafımızda anahtar açmaz yani

6. dracem

dracem SCW Üyesi

10
    1
    3
    Bu sıkıntıyı bir çok arabamda yaşadım(a3,golf,eos) özellikle sıcak havada çok oluyor ,cam fitilleri sıkıştırıp sistem devreye giriyor ve arada bişey kalmış gibi algılayıp camı açıyor.
    eğer camda film varsa bazen oda sıkıştırmayı hızlandırabiliyor.

7. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    peki halledebildinmi bunu

8. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    mubarek adam sacsız kafana gunes gececek dıyemı korkuyorsun bekle bır kapansın camın ıyıce oyle gıt eve :) sonra allah muhafaza arabaya hırsız gırecek keleş leri calacak :)

9. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    abi denilen doğru.aynı sorun ben de ara sıra hala devam etmekte..cam fitilleri yüzünden oluyor..oraya sprey sıkılıyor bir süre idare ediyor..zaman zaman oluyor yani...her camları kapattığında arabadan inerken tam olarak kapanıp kapanmadığına bakarsan sorun olmaz.çünkü kapatırken aniden açılıyor tekrar.kapanıp bir süre sonra kendi kendine inme gibi bir durum yok

10. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    iyi demek ki sadece bende yok bu olay bende alkolün bana verdiği yetki ile pilot oldum sanmıştım

Sayfayı Paylaş