Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

park halinde camlar açılıyor ?

YEKTA

Kayıtlı Üye
arkadaşlar arabayı park ediyorum aynaları kaldırıyorum 8-10 saat sonra aracın başına geldiğimde ön 2 cam neredeyse sonuna kadar açık bu olayı 4 kere yaşadım ilk 2 sinde zurna gibi sarhoştum önemsemedim ama son 2 sinde gayet ayıktım bu olay sık sık olmuyor 10 ayda 4 kere oldu böyle bişi başına gelen varmı varsa servise gösterdimii tedavisi ne keyifli forumlar

Yekta abi cebindeyken kumanda kapı açma düğmesine basık tutmuş olabilirsin farkına olmadan eğer yakınlardaysan ?

Yekta kardesim ben arbayi 4 ay once sifir aldim sol on cam sicak havalarda kaattiktan hemen sonra kendiligiden aciliyordu cam kenarlarindaki pilastik sikistiriyor ve guvenlikdevreye giriyor geri aciliyor servise goturdum bir ilac siktilar artik bu sorunu yasamiyorum

Yekta kardesim ben arbayi 4 ay once sifir aldim sol on cam sicak havalarda kaattiktan hemen sonra kendiligiden aciliyordu cam kenarlarindaki pilastik sikistiriyor ve guvenlikdevreye giriyor geri aciliyor servise goturdum bir ilac siktilar artik bu sorunu yasamiyorum

sağol muhterem abi :) dediğin mantıklı

yok be serbay arabadan oldukça uzakta oluyorum evde site parkı arka tarafımızda anahtar açmaz yani

Bu sıkıntıyı bir çok arabamda yaşadım(a3,golf,eos) özellikle sıcak havada çok oluyor ,cam fitilleri sıkıştırıp sistem devreye giriyor ve arada bişey kalmış gibi algılayıp camı açıyor.
eğer camda film varsa bazen oda sıkıştırmayı hızlandırabiliyor.

mubarek adam sacsız kafana gunes gececek dıyemı korkuyorsun bekle bır kapansın camın ıyıce oyle gıt eve :) sonra allah muhafaza arabaya hırsız gırecek keleş leri calacak :)

abi denilen doğru.aynı sorun ben de ara sıra hala devam etmekte..cam fitilleri yüzünden oluyor..oraya sprey sıkılıyor bir süre idare ediyor..zaman zaman oluyor yani...her camları kapattığında arabadan inerken tam olarak kapanıp kapanmadığına bakarsan sorun olmaz.çünkü kapatırken aniden açılıyor tekrar.kapanıp bir süre sonra kendi kendine inme gibi bir durum yok

iyi demek ki sadece bende yok bu olay bende alkolün bana verdiği yetki ile pilot oldum sanmıştım

Geri
Üst Alt