Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park Ampülü Seçimi

Bunlar benim yurt disindan getirtip kullandigim ariza lambasi yakmayan dipsiz led park ampulleri:
dsc0117jir.jpg

uyum konusunu bilmiyorum ama sarilara oranla cok daha iyi bir goruntusu var en azindan.
Bunlarda ic aydinlatmanin pek belli olmayan ama cok etkili goruntusu:
dsc0118ri.jpg

Aracin ici panayir alani gibi aydinlaniyor :) Ayni sekilde plakalarda uyuyor ama sadece plakada ariza lambasi yakti, geri soktum. Uzerindeki direnc yetersiz kaliyor sanirim. Bendekilerin her hangi bir markasi yok, hepsiburada.comdaki urunlerde dahil hepsi cin malidir.
dsc0124mtj.jpg

Gunduz farlarindaki ampulun cinside P21w diye bilinen ampullerdendir. Onun icinde cok guzel parlak beyaz LED bir urun buldum ama 10watt oldugundan dolayi ariza isigi yakacagini dusundugumden almak istemedim. Orjinal gunduz fari ampulleri adindanda belli oldugu gibi 21 watt.

Sofitlerin Soğutucularına bayıldım :D

Ayrıca öndeki ledler kaç kelvin Fırat.. Güzel durmuş aynısı bende var 6000 kelvin xenonlara göre daha mavi malumunuz :eek:key:

xenonlarla birlikte fotoğraflayabilirsen dipsiz bende sipariş geçebilirim.. bende Aynısı Olmasına rağmen hatta Bi çok Arkadaşta bu konuda sıkıntı var anladığım kadarıyla talep Çok olacaktır.. Fiyat ve Liste yapsan iyi olur bence..

Birde bu güne kadar takmadığım sofit kalmadı hepsi Plakada arıza lambası yaktı.. yakmayan sadece eski tip sofit ampüller onlarında etrafındaki mavi şeritten ışık şiddetleri çok cılız :eek:key:

Sofitlerin Soğutucularına bayıldım :D

Ayrıca öndeki ledler kaç kelvin Fırat.. Güzel durmuş aynısı bende var 6000 kelvin xenonlara göre daha mavi malumunuz :eek:key:

xenonlarla birlikte fotoğraflayabilirsen dipsiz bende sipariş geçebilirim.. bende Aynısı Olmasına rağmen hatta Bi çok Arkadaşta bu konuda sıkıntı var anladığım kadarıyla talep Çok olacaktır.. Fiyat ve Liste yapsan iyi olur bence..

Birde bu güne kadar takmadığım sofit kalmadı hepsi Plakada arıza lambası yaktı.. yakmayan sadece eski tip sofit ampüller onlarında etrafındaki mavi şeritten ışık şiddetleri çok cılız :eek:key:

Valla Kelvin derecesini bilmiyorum ama xenonlardan biraz daha beyaz yaniyor gibi ama saridan daha iyi durdugu kesin. Birazdan fotograflayabilirsem yarin yada bu gece paylasirim. Elimde fazla kalmadi ozel mesajla talep eden arkadaslar oldu onlarada bu gece donus yapacagim bagajda duruyor kactane kalmis bakamadim daha firsatim olmadi :D Bu aralar yine siparis gececegim zaten. Biraz beklenirse devami gelecektir. P21w kendinden mini mercekli tamda gunduz fari olabilecek bir led ampul buldum ama 10watt cekiyor ariza lambasi yakabilir o yuzden ama direnc desgeiyle cok guzel duracaktir. Onuda paylaisirim..

Özellikle P21W'yi çözersek yan sinyallere ve arka sinyallere de uygun arıza ışığı yakmayan LED aramaya başlayabiliriz umarım :)

Özellikle P21W'yi çözersek yan sinyallere ve arka sinyallere de uygun arıza ışığı yakmayan LED aramaya başlayabiliriz umarım :)
Yandaki ampülllerin ve arka sinyallerin cinsi ne? Hepside p21w mi acaba?
Seytan dürtüyor 10wattlik p21w olandan al diye ama... :D

Yandaki ampülllerin ve arka sinyallerin cinsi ne? Hepside p21w mi acaba?
Seytan dürtüyor 10wattlik p21w olandan al diye ama... :D

yandaki ampüllerin p21w olduğunu sanmıyorum ama arka sinyaller olabilir.. yandakiler daha küçükleri olmalıydı.. ama komple led olsa muhteşem olur kesin :)

yandaki ampüllerin p21w olduğunu sanmıyorum ama arka sinyaller olabilir.. yandakiler daha küçükleri olmalıydı.. ama komple led olsa muhteşem olur kesin :)

Yandakiler normal 5 watlık dipsiz ampul p21w ile alakası yok uzaktan yakından :eek:key:

Yandakiler normal 5 watlık dipsiz ampul p21w ile alakası yok uzaktan yakından :eek:key:

yani öndeki küçük dipsiz parklar ile yandakiler aynı mı ? bu durumda öndekilere arıza ışığı yakmayan led ampülü bulduğumuza göre yandakiler için de yakmaz sanırım?

ayrıca bizim yan sinyal ampülleri sarı mıydı yoksa üstünde sarı kapak mı vardı?

yani öndeki küçük dipsiz parklar ile yandakiler aynı mı ? bu durumda öndekilere arıza ışığı yakmayan led ampülü bulduğumuza göre yandakiler için de yakmaz sanırım?

ayrıca bizim yan sinyal ampülleri sarı mıydı yoksa üstünde sarı kapak mı vardı?

Aynısı Yandakilerin ama sarı değil sanırım üzeri sarı tabi bu sadece bi tahmin bende merak ettim şimdi eğer öyle ise sarı taksak süper olur zannımca :eek:key:

Geri
Üst Alt