Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Paris '10: Opel GTC Concept..

Yeni Ibiza'nın concepti de çok hoşuma gitmişti ancak piyasaya çıktığında hiç beğenmedim. Bu conceptlerin farklı bi duruşu güzelliği oluyo. Piyasaya çıkınca genelde berbatlaştırılmış oluyolar. Gerçi yeni kasa Astra gayet hoş. Sporlarştırılmışı da hoş olur heralde.

2.0 T 290 bg gayet yeterli..

İnternette Insignia OPC'deki 2.0 T 260hp'lik motorun kullanılacağı yazıyo. Ki zaten bu aracın daha OPC'si çıkıcak.
OPC'nin de Focus RS'e dişli bi rakip olacağı yazılmış. 300hp güçte çıkacakmış.
Sonunda hot hatch'lerin güçleri, STI ve EVO serisi güçlerine yaklaşıyo. Muhtemelen yeni kasa Leon Cupra R'da bu güçlerde çıkar.

güzel ama sadece önden diğer taraflarda leylek gibi havada duruyor araç

290 beygir. İstanbuldaki fuarada gelecek ordan görebilirsin. Gazetede de yazıyo.

İnternette Insignia OPC'deki 2.0 T 260hp'lik motorun kullanılacağı yazıyo. Ki zaten bu aracın daha OPC'si çıkıcak.
OPC'nin de Focus RS'e dişli bi rakip olacağı yazılmış. 300hp güçte çıkacakmış.
Sonunda hot hatch'lerin güçleri, STI ve EVO serisi güçlerine yaklaşıyo. Muhtemelen yeni kasa Leon Cupra R'da bu güçlerde çıkar.

290

çok şık ama bişeyler garip gibi . çözemedim. biraz havada duruyor.

290 beygir. İstanbuldaki fuarada gelecek ordan görebilirsin. Gazetede de yazıyo.

Araç çıktığı zaman bu konuyu tekrar hortlatırım kaç beygir olduğunu tekrar tartışırız :)
GTC için 290 beygir çok iddialı bi rakam. Astra'nın üst performans serisi OPC. Büyük ihtimal gazetedeki OPC'dir.
GTC 290 beygir olsa OPC'yi kaç beygir çıkarıcaklar? 350 mi? Hiç sanmıyorum..

Geri
Üst Alt