Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'Paranormal Activity' !!!

yanlız snemadakı ıle onceden ızleyenlerın sonu aynı deılmıs sonunda polı s falan dıyo mıllet ben sınemada polıs falan gormedım sonunda

Omercan aynen dedigin gibi ama bnce kotu bi film hani bu olaylarin gercek ooduguna inanmiorm olan seyler Var gercekte ama filmdekilerin grck olduguna inanmiorum yani .. Vasat bi film bnce

adnanlarda birazını izletmiştin zaten.inan orada korkmuştum ama full izleyince hiç beğenmedim =))

Tamamen kendi fikrimce rezalet bir film film boyunca birşeyler olucak diye bekletiyo bana göre gereksiz sahnelerle dolu ayrıca sonu da rezalet bitiyo :d kısaca izlemeseniz bir şey kaybetmezsiniz.Onun yerine adalet peşinde filmini izlemenizi tavsiye ederim konusuna gelince adından da anlıyacağınız gibi zeki bir adamın tahmin edemeyeceğiniz şekillerde oynadığı bir oyun..

Gerçek bir hikaye bu diye duydum bende fbı ın kayıtlarından alınmış bir konu ne kadar doğru bilmiyorum ama etkileyici bir filim oldugu kesin özellikle gece izlenmesi tavsiye edilir:))

Geri
Üst Alt