Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'Paranormal Activity' !!!

harddıskte duruyor.herkes cok begenmıs duydugum kadarıyla gercek bı hıkaye falan dıyolar.sınavlar bıtsın dırek ızlıcem cok merak edıyorum.
sagol ogun ızlememiştim fragmanını.

Bana göre değil bu tarz filmler. saw u izlemeyen adamım :D

sanırım 2 ay oldu ızleyelı ama gece ızleyın zevkıne oyle doyarsınız ama korkulma ve ılkılme yok sadece bıttıkten sonra dusunmeye baslıyorsun ....

harddıskte duruyor.herkes cok begenmıs duydugum kadarıyla gercek bı hıkaye falan dıyolar.sınavlar bıtsın dırek ızlıcem cok merak edıyorum.
sagol ogun ızlememiştim fragmanını.
aynen bu gercek bı hıkaye sonunda yazıyo zaten.

piskolojik gerilim sanırım, çok severim :)

basarılı hako

Bana göre değil bu tarz filmler. saw u izlemeyen adamım :D
saw la hıc mıhıc alakasız 2 fılm
sanırım 2 ay oldu ızleyelı ama gece ızleyın zevkıne oyle doyarsınız ama korkulma ve ılkılme yok sadece bıttıkten sonra dusunmeye baslıyorsun ....
kadını yataktan cekme ve son da adamı kameraya atma olayı harıka.

ben izledim bu filmi bi kaç ay oluyo .. Amatör bi yapım bi kaç yıl önce çekilmiş bir film bi kaç yerde ödül alınca büyük yapımcılardan bi tanesi satın alıp filmi daha anca gösterime sokabildiler . Filmin 2 tane farklı sonu war ben cd den izledim sinemadaki sonu nasıl bilmiyorum ama fragmandaki sonla benim izlediğim son aynı değildi . Film çekimi tamamen amatör ama etkileyici tarafı da bu zaten .
Filmi izleyenlerin verdiği tepkiler tamamen uç noktalarda . Eğer cin v.s gibi şeylere inanan bir insansanız bu film sizi 1 hafta falan rahat uyutmaz sürekli bi arkanıza bakarsınız ya da bi nefes sesi duycakmışsınız gibi etkilenirsinz :D ama zaten cindir hayalettir bu gibi şeylere inanmıyosanız gülerek izlersiniz filmi . Film gerçek bir hikaye diil böle şelerin gerçek bi olaydan alınmasının mümkünatı yoktur zaten . Kanıtlanabilir şeyler değil . Blairin cadısından daha etkileyici olduğu kesin ama :)

Sadece 15 bin $ lık masrafı olmuş bu filmin ve güzel kazanıoo sanırım =)

Ben 2 kişi 18liradan 36liram yandı diyorum...Blair Cadısı türünün ilk ve harika örneği idi..ama bunlar gibileri olayı cıvıttı..kişisel görüşümdür..

---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 01:05 ----------

Sadece 15 bin $ lık masrafı olmuş bu filmin ve güzel kazanıoo sanırım =)

15K dolarlık bir masraf göremedim bn filmde..tek masraf bence yere dökülen pudra:)

Geri
Üst Alt