Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Param Olsa Alırım

çok güzel onarılmış detayları güzel klasik

yanlız bütün param bu kadar olsa almam..uçuk kaçık param olsa alırım diyeyim de düzeltme olarak.

ağb, tüm ayrıntıları anladımda fular olayı nedir:) senin çok değişik fantezilerin varpuhahapuhahapuhaha

gerçek klasiklerden birisi.. :eek:key:
çok param olsa almak istediğim bütün listeyi de alsam kenarda dursun arada bakıyım ipin ucunun kaçtığı partilerde korunan bi alanda dekor niyetine kullanırım..hea şu da var en kötü 10 günde 1 çıkarıp kullanırım da o da ayrı.. :)

bu arabanın 5L ya da 5.4L gibi bi hacimde motoru olması lazım ve 360hp..bundan 50 sene önce..
o günlerden bugüne 50 sene geçti..şuan ***-8'ler 6.1L ve 425hp..verimlilik konusunda Amerikalı'lar yerinde sayıyo konusuna güzel bi örnek..
şuan Avrupa'da 5.0L motordan 500hp çıkartmayanı dövüyolar.. puhaha puhaha
500hp'li değerler için ***-10 falan gerekiyo ki eyv. pek devir çeviren motor değiller ama 8.3L hacimden yanılmıyosam 510hp çıkartıyo o motor..BMW M5 ve M6'da kullandığı 505hp'lik 5.0L V10'u artık üretmiyo geçen sene durdurdu artık verimsiz geliyo diye olsa gerek..Amerikalılar'ın daha 50 senesi var ya da hiç yok o tarz bi motor üretebilmek için.. :)

bizim buraya bunun bordosu geliyo pazarları tertemiz metrocity kulelerde oturuyor sanırım bordosu bi harika tam koleksiyonluk araç ama benim gönlüm gene 69 camaroda o olsa bunların hiçbirine bakmam....:) Varol abi flar falan eski amerikan filmleri geldi aklıma abi:D virajlı dağ yollarında manzara ve bu klasik of.....

bizim buraya bunun bordosu geliyo pazarları tertemiz metrocity kulelerde oturuyor sanırım bordosu bi harika tam koleksiyonluk araç ama benim gönlüm gene 69 camaroda o olsa bunların hiçbirine bakmam....:) Varol abi flar falan eski amerikan filmleri geldi aklıma abi:D virajlı dağ yollarında manzara ve bu klasik of.....

virajlı dağ yolları bizim bildiğimiz dağ yolları değil..o hollywood tepelerine çıkan virajlı yollar..yani kayak pistelerine değil yiğit..
aynen serhat o tarz filmlerdeki gibi kafasında hasır şapka yada saçını arkadan orta üster doğru şerit bağlamış bir kız arkadaş..
ve james deam tarzı bir ben

ne kadar param olursa olsun dönüpte bakmam. amerikanları pek sevmiyorum

Geri
Üst Alt