Panpişş Hayırlı Olsun Gökhan Yeni Astra JE | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Panpişş Hayırlı Olsun Gökhan Yeni Astra JE

HaKo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gökhan panpişimin bugün aracını teslim aldık, araç tek kelime ile mükemmel içiyle dışıyla olsun şahsen ben çok beğendim. Özellik vitesin altındaki kırmızı aydınlatma pavyon spec :), kadran selamlama ve bluetooth olması çok hoşuma gitti.

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin takla yan yatma vs. de vermesin puhaha

Gökhan anlamaz onun dilindende yazayım panpişime...

qhaNqhi hayhırLı uğurLu 0LshuN taNrı qhaza ßéLa taqhLa attırMashıN yhaN yhatırMashıN M0NtLa... xdh xdh xdh

Bir kaç fotosunu çektim ayak üstü BB ile çektiğim için biraz kalitesiz..Arada benim aracında bi kaç fotosu bonus vardır

Pascal

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun pampişime:) gerçekten çok güzel araba, kazasız balasız inşallah.

arkada da bizim golf ve gökhan pampişimle ben çıkmışız :D

alicanbasarir

Kayıtlı Üye
maşallah ikisde yanıyo tekrardan hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler..

37fbli

Kayıtlı Üye
MaşaAllah Allah nazarlardan korusun güle güle kullan.

Mert G

Kayıtlı Üye
bnm kankamda da aynısından var, sırf o pavyon specler için bile alırım o arabayı, bir de renk değiştirse satıcam cuprayı..
hayırlı uğurlu olsun bu arada:)

LeonRider

Kayıtlı Üye
yeni astra görünümü ile çok başarılı iç mekanlada bi hayli ilgilenilmiş ve özenilmiş bi araçç.... İki Araca ve Sahiplerine Kocaman Bi MAŞALLAH ALLAH kaza bela vermesin........:eek:key:

patrıot

Kayıtlı Üye
Maşallah allah kaza bela vermesin.Hako senın aracta on numara kazasız belasız kullan.