Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Panjur

ynsylcn

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi forumlar.
2001 toledoya cupra tampon taktırdım bu sebeple orjinal panjuru uyum sağlamıyor. Cupra Tampona hangi model nasıl bi panjur uydurabiliriz özellikle armanın olduğu ortaya panjur oturmamakta. Konu hakkında yardımcı olabilen çıkarsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Öncelikle herkese iyi forumlar.
2001 toledoya cupra tampon taktırdım bu sebeple orjinal panjuru uyum sağlamıyor. Cupra Tampona hangi model nasıl bi panjur uydurabiliriz özellikle armanın olduğu ortaya panjur oturmamakta. Konu hakkında yardımcı olabilen çıkarsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.
resimleyerek detaylı anlatırsanız yardımcı oluruz...cupra tampon toledo kasasına uygun değilse uydurmasyon zor olur kanaatindeyim.orjınal tampon olmuş olsa panjur tırnak yerleri mevcuttur cuukk dıye oturur.haa fiber tampon kalıptan cıkmışsa bişi diyemem.

ImageShack - IMG_20160326_181921314.jpg

Foto eklemeyi anca böyle becerebildim... ürün fiber kalıptan çıkma. Orjinal panjut tırnakları da olmuyor armanın oldugu kısım hiç girmiyor. Orjinal panjurun sağ ve sol tarafını kesip oturabildim sırıtmıyorda fakat arma kısmına bi çözüm üretemedim. Piyasada bu şekilde çok seat var ama kimseye ulaşamadım. Şansımı birde burda denemek istedim

Son düzenleme:
ImageShack - IMG_20160326_181921314.jpg

Foto eklemeyi anca böyle becerebildim... ürün fiber kalıptan çıkma. Orjinal panjut tırnakları da olmuyor armanın oldugu kısım hiç girmiyor. Orjinal panjurun sağ ve sol tarafını kesip oturabildim sırıtmıyorda fakat arma kısmına bi çözüm üretemedim. Piyasada bu şekilde çok seat var ama kimseye ulaşamadım. Şansımı birde burda denemek istedim
hemende konuya şipşak ne nedir biliyoruz öğrendik tecrube edine edine gene doğru tahmın...bunun cözümü uydurmasyon ya da cok iyi bir tampon kalıpcısı...zannedersem fiberciler yapıyor bunu.tırnak açtırıp panjura uygun yer edinebilirsiniz.bunun cözümü budur.başka care yok cunku

Geri
Üst Alt