Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Panjur Kaplama.

folyoyu düz bi şekilde komple yapıştır sonra ortasını al ve daha sonra rutüşları al

yalnız o metal rengi plastik tırnakları çok hasastır çıkarırken kırarsın yaptıktan sonra kuvvetli bir yapıştırıcı ile yapıştırman gerek tırnakları hemen kırılıyor

Bende folyo ile kaplattım hiç üstünden çıkarmadılar çok güzel oldu .

ben dısarda kaplattım panjuru cıkarıp yaptırdım aracım sıyah gayet guzel oldu...

Bende dün akşam üşenmedim panjuru söktüm.Çok uğraştırsada başardım.Kaplama işine gelince çok iyi olmadı açıkçası ben yapamadım.Olmadı siline bilen boyayla boyasam diyorum.Nasıl olur acaba?

Hatırladığım kadarııyla maltepedeydin .Hiç uğraşma dursun ustamıza götür orda kaplattır

Evet maltepedeyim.İşin eğline yaptırmak ayrı tabi.

panjuru yavaş ve dikkatli bir şekilde sökün.

sonra krom çerçeveyi yavaşca ve dikkatlii şekilde çıkartın.

güzelce bir yıkayın.

evinizde fişe yakın biyerde oturun ve fön makinanızı fişe takın :)

sonra folyoyu komple tabaka halinde krom çerçeveye yapıştırın. ortasını güzelce ince uçluu maket bıçağı ile çıkarın.

başlayın fön makinası ile ısıtmaya. ısıttıkça folyonun istediğiniz gibi şekil aldığını görecebilirsiniz. ufak ufak kıvırarak folyoyu yapıtırıp, folyonun dışarıda kalan kısımlarını çerçevenin iç tarafına doğru katlamak suretiyle yapıştırın.

sonrasında çerçevenizi güzelce hafif nemli bir bezle silerek çerçeveyi soğutun yoksa bu seferde yamulmaya başlar.

yada daha basit bir yöntemle uğraşamam derseniz dursun ustaya müracaat ediniz:)

Geri
Üst Alt