Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

palio van ı resmi olarak açtırabilirmiyiz...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında GÖKHAN ŞİMŞEK tarafından paylaşıldı.

1. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    arkadaşlar 2006 palio van multijetim var 100 km de şehirlerarası 3.4-3.8 arası yakıyor deli bişey...biz de bunun arkasını açtırmak 4 kişilik yapmak istiyoruz zaten her türlü alt yapısı hazır bunun resmi olarak ankarada yapıldığını söyleyen bir yer bulduk 1100 tl ye proje falan ruhsat ta içinde hallolduğunun söylediler bu doğrumudur bilginiz varmıdır???özellikle bursa tarafında ama ankara da olur...

2. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    ankaradaki durumu bilmiyorum ama ben 2009 da o kanunun kalktığını duymuştum van lar hususiye çevrilemiyor diye

3. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    resmiyetini bilmiyorum ama bursa gibi otomotiv sektörü gelişmiş bir şehirde her türlü halledilebilir..bence bursa da iyi bir araştırma yapın..

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    2004 te 206 ya yapmıstık bız

hıc bırsey yapmadık sadece cam taktırıp koltuk koyduk
    araba cıkarken ruhsatta 4 kısılık yazıyordu

rahat rahat muayeneden gectı bı kac kere

5. dr_mrh

dr_mrh SCW Üyesi

57
    3
    8
    kanun 2009 da kalktı demiş bir arkadaş ama 2011 de ben araba alırken birçok ford connect vardı van dan koltukluya cevrilen hatta galerici bana istediğin connecti getir 1500 veya 2000 tl ye ruhsata işli sana teslim edeyim demişti rakamı hatırlayamadım sallama oldu biraz
    bizim kaportacı arkadaş var orjinali daha sağlıklı olur uğraşma camlısını al demişti ama arac zaten sen de yeni almayacagın içinmantıklı olabilir açtırmak
    bursa da tanıdık bir kaportacı varsa konuş yoksa internette araştır birçok yer var bu işin ticaretini yapan hatta sahibinden de ilanları mevcut

6. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    teşekkür ederim emrah...

Sayfayı Paylaş