Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

palio van ı resmi olarak açtırabilirmiyiz...

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2006 palio van multijetim var 100 km de şehirlerarası 3.4-3.8 arası yakıyor deli bişey...biz de bunun arkasını açtırmak 4 kişilik yapmak istiyoruz zaten her türlü alt yapısı hazır bunun resmi olarak ankarada yapıldığını söyleyen bir yer bulduk 1100 tl ye proje falan ruhsat ta içinde hallolduğunun söylediler bu doğrumudur bilginiz varmıdır???özellikle bursa tarafında ama ankara da olur...

ankaradaki durumu bilmiyorum ama ben 2009 da o kanunun kalktığını duymuştum van lar hususiye çevrilemiyor diye

resmiyetini bilmiyorum ama bursa gibi otomotiv sektörü gelişmiş bir şehirde her türlü halledilebilir..bence bursa da iyi bir araştırma yapın..

2004 te 206 ya yapmıstık bız

hıc bırsey yapmadık sadece cam taktırıp koltuk koyduk
araba cıkarken ruhsatta 4 kısılık yazıyordu

rahat rahat muayeneden gectı bı kac kere

kanun 2009 da kalktı demiş bir arkadaş ama 2011 de ben araba alırken birçok ford connect vardı van dan koltukluya cevrilen hatta galerici bana istediğin connecti getir 1500 veya 2000 tl ye ruhsata işli sana teslim edeyim demişti rakamı hatırlayamadım sallama oldu biraz
bizim kaportacı arkadaş var orjinali daha sağlıklı olur uğraşma camlısını al demişti ama arac zaten sen de yeni almayacagın içinmantıklı olabilir açtırmak
bursa da tanıdık bir kaportacı varsa konuş yoksa internette araştır birçok yer var bu işin ticaretini yapan hatta sahibinden de ilanları mevcut

kanun 2009 da kalktı demiş bir arkadaş ama 2011 de ben araba alırken birçok ford connect vardı van dan koltukluya cevrilen hatta galerici bana istediğin connecti getir 1500 veya 2000 tl ye ruhsata işli sana teslim edeyim demişti rakamı hatırlayamadım sallama oldu biraz
bizim kaportacı arkadaş var orjinali daha sağlıklı olur uğraşma camlısını al demişti ama arac zaten sen de yeni almayacagın içinmantıklı olabilir açtırmak
bursa da tanıdık bir kaportacı varsa konuş yoksa internette araştır birçok yer var bu işin ticaretini yapan hatta sahibinden de ilanları mevcut
teşekkür ederim emrah...

Geri
Üst Alt