Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Paintball ??

cmi87

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hep yapmak istediğim fakat bir türlü yapamadığım bir oyun.İçimde ukte olarak kalmıştır hep.SCW yönetiminden paintball organizasyonu ayarlamasını rica edicektim.Sizler de katılmak ister misiniz fikrinizi öğrenmek istedim?

bunlar zaten düşünülüyor. daha oncede bi kac yere yazdıgım gıbı sıtenın tamamen oturması beklenıyor. ondan sonra zaten sosyal aktivitelerimize go-kart olsun paintball olsun her sekılde duzenleme yapılacaktır :)

önümüzdeki hafta bi iftar organizasyonumuz var,bu hafta cuma günü halı saha aboneliğimiz başlıyor,bayramdan sonra belki bi şehir organizasyonu düşünülüyor..paintbol bizimde düşündüğümüz bi organizasyon carting de buna dahil..şu yoğunluğu bi atlatalım değerlendirme yapıcaz..
madem böyle bi konu açılmış fikirleride öğrenelim ozaman...:)

kafamiza gozumuze gelmedigi surece uyar valla ben gelirim :)

scw çok hareketli olacak

Umarım istek çok olur da organizasyon düzenlenir.İlk Mert abi'yi vurucam :)

valla çokta güzel olur. Organizasyonlar çok zevkli geçecek eminim. Bilal abi sadece şehir dışı organizasyonları olmasın kıbrısada bekleriz mutlaka :)

olsun herturlu gelırım valla takımımızda vardı lakın artık uzaklastık :(

Geri
Üst Alt