Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pahalibenzinehayir.com

AKPnin alkol kampanyasına dönmesin sonra :D:D

ben yazdım adımı da faruk abinin dediği doğru :D

destek verelım de bıseycık cıkmaz bu ıslerden.. cok gucluler tepkı versek dahada artarsa sasırmam :D

Ömer tepki vereceksin ama bunu yazıyla anketle kalmayıp aracı daha az kullanıp fosil yakıtları daha az kullanarak destekleyeceksin :D Bu benim rejim yapmama benziyor, kilo almamak için kalorisi az gıdalardan alıyoruz ama sınır koymuyoruz sonuç :D:D:D su içsek yarıyor...

ya eskı bı sıtemı mazot 3.03 e cıktı flan dıo

sitede otogaz reklamı var, birde yakıt tasarrufu ile ilgili başlık var orda da eminim bu manyetikçiler vardır :D:D Bende ekledim ismimi bakalım neler olacak. Yarın kapıya polis dayanıp ergenekona destek için almazlarsa şaşırmam :D:D

Ömer tepki vereceksin ama bunu yazıyla anketle kalmayıp aracı daha az kullanıp fosil yakıtları daha az kullanarak destekleyeceksin :D Bu benim rejim yapmama benziyor, kilo almamak için kalorisi az gıdalardan alıyoruz ama sınır koymuyoruz sonuç :D:D:D su içsek yarıyor...

abı gereksız hıc kullnmyrm artık ev okul okul ev :D

Geri
Üst Alt