Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

P21W Led Ampül Seçimi

al o zaman sana fikir ayrılığı,

adamlar her yere led koyuyorlar yanıp sönmeye mi dayanamıyacak, koskoca bmw merco'ya ayıp ediyorsun, adamlar sinyal verdimi gözlerimiz ışıl ışıl oluyor :))

far olayına tekrar bakmalı dediğin gibi, bu arada arkanın kapak olduğuna emin miyiz o zaman?

Arkada Sarı kapak var..

Audi mercedes teki ledler Bizim phtonlara benzemez mirim.. Adamlar en ince ayrınıtısına kadar fabrika çıkışlı tasarım yapıyorlar.. bizimkisi sonradan yapma ;)

Arkada Sarı kapak var..

Audi mercedes teki ledler Bizim phtonlara benzemez mirim.. Adamlar en ince ayrınıtısına kadar fabrika çıkışlı tasarım yapıyorlar.. bizimkisi sonradan yapma ;)

Bu arada şaka maka ben yan sinyallere de dipsiz led koydum arıza ışığı yakmayanlardan, şu an için bir sorun gözükmüyor, şayet P21W temin edebilirsek bize uygun olandan, daylight sorununu çözeriz..

Tabi ön sinyaller için sarı ve arıza ışığı yakmayan led bulmamız lazım ki bunu bulmak tam işkence olur :)

Bu arada şaka maka ben yan sinyallere de dipsiz led koydum arıza ışığı yakmayanlardan, şu an için bir sorun gözükmüyor, şayet P21W temin edebilirsek bize uygun olandan, daylight sorununu çözeriz..

Tabi ön sinyaller için sarı ve arıza ışığı yakmayan led bulmamız lazım ki bunu bulmak tam işkence olur :)

Ben sinyalleri değiştirmek fikrine pek sıcak bakmıyorum ama kesinlikle gündüz far ampülü LED ve beyaz olmalı.. bunun yanında yan sinyalleride çok merak ettim keşke bi video çekseydin.. çıkan dipsiz ampüller şeffafmıydı sarımı?

Ben sinyalleri değiştirmek fikrine pek sıcak bakmıyorum ama kesinlikle gündüz far ampülü LED ve beyaz olmalı.. bunun yanında yan sinyalleride çok merak ettim keşke bi video çekseydin.. çıkan dipsiz ampüller şeffafmıydı sarımı?

çekip paylaşırım en kısa zamanda, içinden çıkan ampüller şeffaf yani öndeki dipsiz parklarla aynıymış, yuvanın üzerinde sarı bir mercek var ve bu yüzden sarı gözükmekte

çekip paylaşırım en kısa zamanda, içinden çıkan ampüller şeffaf yani öndeki dipsiz parklarla aynıymış, yuvanın üzerinde sarı bir mercek var ve bu yüzden sarı gözükmekte

beyaz ledle nasıl yanıp sönüyor peki fark varmı?

beyaz ledle nasıl yanıp sönüyor peki fark varmı?

led olması sebebiyle daha kısa sürede yanıp daha kısa sürede sönüyor, parlaklık olarak ta dipsiz ampülden oldukça kuvvetli, benim oldukça hoşuma gitti.

üstünde sarı kapağın olması nedeniyle de renk yine etrafa sarı olarak yayılıyor

led olması sebebiyle daha kısa sürede yanıp daha kısa sürede sönüyor, parlaklık olarak ta dipsiz ampülden oldukça kuvvetli, benim oldukça hoşuma gitti.

üstünde sarı kapağın olması nedeniyle de renk yine etrafa sarı olarak yayılıyor

Can-Busl'ı mı almak lazım yine yakıyormu arıza?

Ledler ulaşmış, sorunsuz çalışmış sanırım :) Hayırlı olsun;)

P21w ampül için bende araştırmadayım. ilk mesajda paylaşılan ürünler kesinlikle arıza lambası yakar. 21watt değerlerinde led takılmadığı sürece arıza lambası yakacaktır. Ben en fazla 10wattlık üzerinde direnç bulunan bir ürün buldum ama alıp denemeye pek cesaret edemedim, biraz pahalı geldi. Ama aklımda başka bir fikir var o ürünü alıp bi deneyeceğim. Sonuç olumlu olursa paylaşacağım. Veya paylaştığın ledlerden alıp arka kısmına eş değerde direnç bağlanarak arıza lambası yakması engellenebilir.
Birde şöyle bir durum varmış; VAG-COM ile istediğimiz aydınlatma gurubunun arıza lambası kontrolünü engelleyebiliyormuşuz. İki gündür buna bakacam ama bir türlü fırsatım olmadı. Yarın müsait olursam vag-com ile bir kurcalayacağım yine.

Geri
Üst Alt