Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pıano black torpido kaplama

Gürkan bey öncelikle hoş geldiniz.. sizi tanısak yapılan işten önce klimsiniz ne iş yapıyorsunuz aracınız ne?
Daha sonra arkadaşlar aten yorumlarını ekleyeceklerdir.. Avatarınızı yüklemeyide unutmayınız ;)

Farklı bi konu açmadan bu konu içinde sorayım dedim Piano black folyo ile ön panjurun yanındaki krom gorunumlu çerçeve ve seat logosunu kaplamayı duşunuyorum nasıl olur sizce ayrıca nerden bulabilirim bu folyoyu bilen gören arkadaş varmı :)

Farklı bi konu açmadan bu konu içinde sorayım dedim Piano black folyo ile ön panjurun yanındaki krom gorunumlu çerçeve ve seat logosunu kaplamayı duşunuyorum nasıl olur sizce ayrıca nerden bulabilirim bu folyoyu bilen gören arkadaş varmı :)
yapılabilir tabikide. aksesuarcılar yada reklamcılarda bulabilirsiniz

seat.jpg

Ekli dosyalar

• seat.jpg
    seat.jpg
    62.8 KB · Görüntüleme: 34
anlam veremediğim bişey varr..bırısı bana izah etsın lutfen guzel bulduğum begendiğim şeylerı bırılerıyle paylaşıyo olmak neden bazı kısleri bu kdar rahatsız edıyor.. luzumsuz yorumlar yapmak yerıne kayıtsız kalsınlar.. bişey yazmak zorunda hıssetmesınler kendılerıni.. uslubumuzu mu bozalım yani..

Geri
Üst Alt