Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

özgürüz ikimiz de :(

o zaman şöyle bir önerim olsun...henüz yeniyken olay biraz ayrı kalın.3 gün 5 gün 1 hafta...ama aniden konuşup "tamam daha dikkatli olalım artık sinirlenmeyelim vs." gibi sözler verilince 3 gün sonra hepsi unutuluyor..düşünüp kesin kararlar alıp konuşmakta fayda var.ben duygusal değilimdir bu konularda,belki sizin için daha zor olabilir bu ama inanın ilerisi için daha güzel bir adım olur kanısındayım

bence aynaya bak sonrasında kız arkadaşınla konuş derim kardeşim

o zaman şöyle bir önerim olsun...henüz yeniyken olay biraz ayrı kalın.3 gün 5 gün 1 hafta...ama aniden konuşup "tamam daha dikkatli olalım artık sinirlenmeyelim vs." gibi sözler verilince 3 gün sonra hepsi unutuluyor..düşünüp kesin kararlar alıp konuşmakta fayda var.ben duygusal değilimdir bu konularda,belki sizin için daha zor olabilir bu ama inanın ilerisi için daha güzel bir adım olur kanısındayım
son derece haklısın.çok teşekkür ederim:eek:key:

Bir kaç gün sakinleşmesini bekle..Sonrasında detaylı konuşup ortak yolu bulursun..Kişilerin birbirini sevmesi çok önemli..Sevgi olduktan sonra gerisi bi şekilde halledilir...Ben sevgilimle yer geldi çok tartıştık,kavgalar ettik,görüşmediğimiz,konuşmadığımız gün de oldu..Ama zamanla herşey yoluna ve düzene giriyor..Şimdi o kişiyle haftaya evleniyorum mesela..:)Önemli olan sevgi,saygı..:eek:key:

İki insanda eğer gerçekten seviyorsa öyle pat diye ayrılık olmaz olamaz sevgi herşey değildir belki ama çok şeydir. Biraz zaman sadece uçuk sorunlar yoksa hepsi unutulur hepsi düzelir hatta bazı ufak ayrılıklardan sonra çok daha iyi yönde gelişebilir ilişki.
Sadece konuşulmayacak diye hiç hayat belirtisi vermemekte doğru değil karşıdakini sıkmadan kendini hatırlatmak olabilir mesela.
Ama ne olursa olsun karşıdaki seni seviyor ve sende onu seviyorsan kesinlikle savaş bırakma pes etme iki insanın birbirini sevmesi birlikte hayal kurması hiç kolay birşey değil bu devirde. :)

İnşallah herşey yoluna girer.

Geri
Üst Alt