Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

özgürüz ikimiz de :(

çok sağol arkadaşım.yazdıkların destek oldu.hayırlısı bakalım ...

nikahta keramet vardır köprüyü geçene kadar ayıya dayı de sonra okursun bildiğini hem ne demişler su akar yolunu bulur

İlişkilerde dalgalı dönem her zaman olur..Önemli olan geminin bu dalgalara dayanabilmesidir..Eğer bir dalga sizi yıkıyorsa zaten sevgi sağlam zeminlerde değildir..Eğer bu kavga sizi yıkmazsa daha sağlem bir devamlılık olacaktır..Sabır ve zaman her şeyin ilacıdır..

Bu arada Umut teşekkürler kardeşim güvenin için :) Ama okuduğum kadarıyla sende benden geri kalmazsın :D

nikahta keramet vardır köprüyü geçene kadar ayıya dayı de sonra okursun bildiğini hem ne demişler su akar yolunu bulur

nikahtaki keramete ben de inanıyorum ama ayı dayı muhabbeti değil tam olarak.biz birbirimiz için fedakarlıklar yapabilen ve hatalarını görüp severek düzeltme yoluna giden kişileriz yoksa bitsin denildiğinde zaten devamına gerek kalmazdı.

İlişkilerde dalgalı dönem her zaman olur..Önemli olan geminin bu dalgalara dayanabilmesidir..Eğer bir dalga sizi yıkıyorsa zaten sevgi sağlam zeminlerde değildir..Eğer bu kavga sizi yıkmazsa daha sağlem bir devamlılık olacaktır..Sabır ve zaman her şeyin ilacıdır..

Bu arada Umut teşekkürler kardeşim güvenin için :) Ama okuduğum kadarıyla sende benden geri kalmazsın :D

Hasan abi süpersin gerçekten yüreğime su serptin.çok teşekkür ederim. sonuna kadar haklısın tartışmasız ilişki olması mümkün değil. kaç yıllık evli anne -babalar bile arada gerilebiliyor.şimdi daha çok inanıyorum ki bizi güçlendirecek bu dalgayı da fırtınasız günlerle unutacağız.öfkeyle kalkıp zararla oturmayacağım.
sonsuz teşekkürler:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Konuştuklarından sizin dün tartıştığınız muhtemelen kıskançlık krizi vs. senin yapma dediğini yapmak istemesi seninde ağır konuşman bugünde bu kız arkadaşının senden ayrılmak istediğini anladım doğrumu?

Konuştuklarından sizin dün tartıştığınız muhtemelen kıskançlık krizi vs. senin yapma dediğini yapmak istemesi seninde ağır konuşman bugünde bu kız arkadaşının senden ayrılmak istediğini anladım doğrumu?
kıskançlık yok çok şükür ama yapma dediğimizi bazen kendimizi tutamayarak yapıyoruz ben de ağır konuşuyorum gerçekten.ikimiz de aynı hatayı yapıyoruz aslında beni ondan iyi anlayan olamaz. ne amaçla yaptığım belli çünkü. üst üste gelince o da ilerisi için endişelenip ayrılmak istedi.ben de olmaz dedim.sonrası derin bir sessizlik...

bazı insanlar sizin gibi herkese fikir danışmak ister,bazıları ise kendi kendine veya sadece 1,2 kişiyle paylaşır özelini,benim gibi..bence sizde böyle yapsanız daha güzel olur.yaş olarak benden baya büyüksünüz ama özelinizi bu kadar açarsanız ileride pişmanlık duyabilirsiniz.

tavsiyeye gelecek olursak,sevgili olmak karşılıklı fedakarlıklara dayalıdır.karşımızdakilerinin bazı yönlerini hep değiştirmek isteriz,istediğimiz kıvama gelmeyince de öfkeleniriz.ben daha acımasız bir yorum yapıcam galiba.Eğer karşınızdaki kişi bir türlü istediğiniz gibi olmuyor ve gerçekten bu tarz durumlar doğuyorsa(ayrılığa varan),zaten o kişi sizin için yaratılmamıştır.Sevmek herşeyin çözümü değildir

bazı insanlar sizin gibi herkese fikir danışmak ister,bazıları ise kendi kendine veya sadece 1,2 kişiyle paylaşır özelini,benim gibi..bence sizde böyle yapsanız daha güzel olur.yaş olarak benden baya büyüksünüz ama özelinizi bu kadar açarsanız ileride pişmanlık duyabilirsiniz.

tavsiyeye gelecek olursak,sevgili olmak karşılıklı fedakarlıklara dayalıdır.karşımızdakilerinin bazı yönlerini hep değiştirmek isteriz,istediğimiz kıvama gelmeyince de öfkeleniriz.ben daha acımasız bir yorum yapıcam galiba.Eğer karşınızdaki kişi bir türlü istediğiniz gibi olmuyor ve gerçekten bu tarz durumlar doğuyorsa(ayrılığa varan),zaten o kişi sizin için yaratılmamıştır.Sevmek herşeyin çözümü değildir
evet ve biz fedakarlıklarda bulunuyoruz.yeterince değişim gösterdiğini benim için çabaladığını görüyorum.bunu severek yaptığı da aşikar.ama öfke yok mu:mad: sessiz kalsak ya da biraz uzak kalıp bir araya gelsek kırıcı kelimeler işitilmeyecekti belki.ayrılık uzak olsun ya.sevmek çözüm değil gerçekten ama emek, gayret, istek, güven, aşk destekliyor.şu an birimiz mutlu olsaydı bitmişti zaten.ama ikimizin de mutsuz olduğuna ve her telefona umutla koştuğumuza eminim.:(
olayı detaylara girmeden anlatmak istedim belki de haklısın.hassas bir konu ama mantıklı düşünen insanlara ihtiyacım vardı galiba şafak atarken...

Geri
Üst Alt