Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özen Mesaj Bug'ı

Hatta site coştu, bana özel mesaj aldığıma ve bir kişiden arkadaşlık isteiği olduğuna dair bir dünya mail geldi bugün..

Sadece bugun Telefonuma gelen geçmiş konuların maillerinin sayısı 350...

Ulvi konular için sen açmadıysan mail gelmemesi lazım,sadece özel mesajlar geliyor..Onunlada ilgileniyorum..

Ulvi konular için sen açmadıysan mail gelmemesi lazım,sadece özel mesajlar geliyor..Onunlada ilgileniyorum..

Yok GOKHAN abi benim yorum yazdığım bir konuya daha sonrada yorum eklendiğinde yani üye olduğumda konu başlığına mail olarak bildirim bende etkin ve mail olarak alıyorum bilgiyi..Ama daha önce yazışılmış ve bana bildirimi yapılmış konuların mailleri toplu olarak tekrar sanki birileri yeni msj yazmış gibi tekrar geliyor ve 350 yakın mail geldi bu demektir ki 350 ayrı konu için mail gelmiş oluyor..konulara baktım yeni bir yorum mu var diye oda yok..Sistem yeniden yolluyor sanırım abi..

4ahu7ena.jpg

Bak GOKHAN abi sana bir ustteki yorumu yazarken 18 tane daha mail geldi..konu başlıklarına bakarsan eskiye dair konular..

Banada bugün mail geldi, Mesajınız var diye ama siteye baktığımda mesaj falan yok, bir sorun var ama hayırlısı.

Şu andan itibaren tekrar gelirse,yazarmısınız..

Geri
Üst Alt