Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özel sipariş araçlardaki sevkiyat sıkıntısı

vag grubu dünya çapında talepden dolayı araç yetiştirememe durumu varmış geçen gazetede yazıyordu türkiyeye vw fabrikası şart oldu..
- bu arada mit. asx siparişimi 6 sında verdim yarın teslim edecekler..

az önce bilgi aldığım için hemen yazmak istedim. aracım ne yazıkii geç gelicek. bir önceki gemiye yetişmediği için 21 hazirandaki gemiye yüklenicekmiş 25-26 haziran gibi aracımı teslim alacağımı gümrükle ilgili bir sıkıntı olmadığını tekrardan belirterek bilgilendirdiler beni.

bizde babamın altea XL dsgsini bekliyoruz. cuma günü gördüm merturun tırlarının üzerinde fiktife araba taşıyorlardı. bu hafta bi çok araba tahminimce teslim edilir. gemi derince limanına yanaşıyor eğer araçlarınızın şase numaraları belli ise araçlarınızı gemiden inerken görme şansına sahipsiniz yada en azından benim gümrük kartım var ben gidip görebilirim gerçi araç fiktife gelmiş :) herkese hayırlısıyla arabsına kavuşmayı nasip etsin. kazasız belasız.

Şahsen, otomobil alma kararını verince, ilk şunu sorarım: stoğunda var mı??? Yok derse masadan kalkar başka markaya yönelirim. Keşke tüm müşteriler de bunu yapabilse, doğru dürüst stok kontrolü yapsalar. Üretim yetişmiyor diye basında çıkan yazılar var, kabul de: İspanya göçmüş, Yunanistan perişan, Alman kızgın, kime üretip satıyorlar da yetişmiyor ???
Tüketici kanununda, servisi bağlayan bin türlü yaptırım var, ama ithal etmediği modeli listesine (göstermelik) koyana, üretilmemiş malı, şimdiden satana yaptırım yok?

Geri
Üst Alt