Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özel sipariş araçlardaki sevkiyat sıkıntısı

Böyle ekstra ÖTV gelmesi, gümrükte araçların bekletilmesi-serbest bırakılması gibi durumlar olursa burada paylaşırsak güzel olur. Benim gibi araç bekleyenler olabilir :D

Bu konuyu okuduktan sonra sinirim bozuldu meraktan hemen aradım Vosmer i. Bana herhangi bir gecikme olmayacağını söylediler. Aracımın üretimi tamamlanmış ve birkaç gün içinde gemiye yükleneceğini önümüzdeki hafta istanbula ineceğini ve indikten bir gün sonrada izmire geleceğini söylediler.umarım bir sıkıntı yaşanmaz beklemeye tahammülüm yok çünkü.

Araç standart sc paketmi yoksa ilave paketlerde eklettinizmi?

ESP ve Bi-Xenon paketleri var.

@Bocanegra
Moral bozmuş gibi olmayayım ama benim durumum da benzerdi ama umarım vaktinde kavuşursunuz aracınıza. Eğer bir gecikme yaşanmazsa beni de haberdar edebilir misiniz?

ESP ve Bi-Xenon paketleri var.

@Bocanegra
Moral bozmuş gibi olmayayım ama benim durumum da benzerdi ama umarım vaktinde kavuşursunuz aracınıza. Eğer bir gecikme yaşanmazsa beni de haberdar edebilir misiniz?
Gemiye yüklendiğinde bana haber vericekler bende eğer haber gelirse mutlaka söylerim.haftaya istanbulda olmalı söylediklerine göre.çünkü merkezle konuşmuşlar herhangi bir gecikme olmayacağını söylemişler bende onların yalancısıym.

sıkıntı seatlamı ilgili bilmiyorum fakat şuanda gümrükte sıkıntı var.akşam başka bir konuda konuşurken babam söylemişti.onlarda problem yaşıyorlarmış.

aracınız hayırlı olsun.kazasız belasız sürüşler..en kısa zamanda kavuşmanız dileğiyle.

bir arcın zaten üretim bandından çıkması en az iki hafta, geri kalan haftalarda arkadaşların dediği gibi gümrükleme olsa, bence çokda anarmal diil biliosunun kuru yük değilki bu arabalar gümrükleme işlemleri sadece bir hafta sürüyor.. :(

Bu konuyu okuduktan sonra sinirim bozuldu meraktan hemen aradım Vosmer i. Bana herhangi bir gecikme olmayacağını söylediler. Aracımın üretimi tamamlanmış ve birkaç gün içinde gemiye yükleneceğini önümüzdeki hafta istanbula ineceğini ve indikten bir gün sonrada izmire geleceğini söylediler.umarım bir sıkıntı yaşanmaz beklemeye tahammülüm yok çünkü.
umalım dedikleri doğrudur çünkü büyük bi ihtimal benim almayı planladığım araçta o bahsettikleri gemide geliyorr.. :/

Bütün araç bekleyenler araçlarını teslim aldıkça ya da bir gelişme/haber duyduklarında buraya yazarlarsa baya güzel olur kanımca.

Geri
Üst Alt