Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özel plaka

Valla ben bedavaya aldım UG yi oda annemin eniştesi bir zamanlar İstanbul Emniyet müdür yardımcısıydı şimdi uzaklara gitti yoksa bende el atardım

doğukan cengız senden telefon beklıyor 300 500 arası ek9 u hemen alırsınız 0532 551 06 77 cengız karagoz kıvancın arkadasıyım de

doukan bende plaka alırken galeriden 1000 tl istediler gry plaka ya ve sonunun belli olmadığını söylediler aynı gün gittim plaka zeytinburnu şubedeydi trafik bölge amirinin yanına gittim direk ona anlattım derdimi gry plaka istiyorum diye beni 10 dk bekletti sonra plakanın son rakamını söyledi ve 500 tl bağış yaptık bankaya karakol bağışı olarak parayı yatırdım dekontunu galeriye bıraktım ve onlar geri kalanı hallettiler...bana sorarsan araya muameleci sokmaya gerek yok plakan nerdeyse öğren git direk bağışını yap olay bitsin...

doukan bende plaka alırken galeriden 1000 tl istediler gry plaka ya ve sonunun belli olmadığını söylediler aynı gün gittim plaka zeytinburnu şubedeydi trafik bölge amirinin yanına gittim direk ona anlattım derdimi gry plaka istiyorum diye beni 10 dk bekletti sonra plakanın son rakamını söyledi ve 500 tl bağış yaptık bankaya karakol bağışı olarak parayı yatırdım dekontunu galeriye bıraktım ve onlar geri kalanı hallettiler...bana sorarsan araya muameleci sokmaya gerek yok plakan nerdeyse öğren git direk bağışını yap olay bitsin...

Guray çok saol isime yarayacak çok güzel...

Kivanc abi geç gördüm yarın aricam ek9 nedir?

bv01120.png

Benim bildiğim bu :D

Geri
Üst Alt