Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oz Ultralagerra 17 Jant

Fiyat Düştü kacırılmaz diyorum güzel tertemiz sürtüksüzz cızıksız jantlar istiyene kar lastikleride satılır .

Jant sahıbının yorumu;

arkadaşlar 17inch oz ultralagerra jant ile bridsgtestone s002 lastiklerim satılıktır.

exstradan isteyene lassa kışlık lastik de var onuda satabilirim.

jantta en ufak çizik sürtme vs. yoktur.

yalnız alırken jant kapaklarından birini bulamadılar hala bulacaklar
smile.png
barlas ta satılıyor dendi ama gitmedim.

lastikler 15bin km kadar kullanılmıştır jantlar iste 6000km var yoktur.

acil satılıktır bir kaç gün içinde fiyatı tekrar yükseltebilir yada vazgeçebilirim.

forum üyelerine özel 2000tl dir. kart imkanı sağlamaya çalışabilirim taksitle.

fotoğraflar için hj3316 ya girerseniz garaj bolumunden bol bol görebilirsiniz.

Jantın ET değeri kaç öğrenebilir miyiz?Birde arkadaş lastikler için yazı zor çıkarır demişti 15bin km yapmış lastik için erken değil mi ?

Parça parça satmayı düşünür mü? jant fiyatını merak ettim... aynı ebat aynı km de lastikler zaten var bende . Arabada golf :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Parça parça satmayı düşünür mü? jant fiyatını merak ettim... aynı ebat aynı km de lastikler zaten var bende . Arabada golf :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Sade jant mi diyorsunuz parca parca derken isterseniz lastikli isterseniz kış lastikli . Belki 18 e geçiş yapar ama yinede sorularınızı ileteceğim kendisine

Sade jant mi diyorsunuz parca parca derken isterseniz lastikli isterseniz kış lastikli . Belki 18 e geçiş yapar ama yinede sorularınızı ileteceğim kendisine
evet jant düşünüyorum, lastiğim var 17 adrenalin r002 ;idare ediyor...

Geri
Üst Alt