Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oz Ultralagerra 17 Jant

Tanıyormusunuz .? Huyunu bilir gibisiniz. :D ve takas etmem dedi gercekten Fr jant dusunuyordu @Duvi abim.

Tanıyorum Gökhan'ı :)

Hatta seni de hatırlıyorum, gökhanın bulunduğu forumda konu açmıştın 13 yaşında olman konu olmuştu orda :) burdaki nickimle ordaki nickim aynı :)

Tanıyorum Gökhan'ı :)

Hatta seni de hatırlıyorum, gökhanın bulunduğu forumda konu açmıştın 13 yaşında olman konu olmuştu orda :) burdaki nickimle ordaki nickim aynı :)
Bende tanır gibiyim abi seni ama arabanı tanıyorum CNK 62 yi biliyorum . arabada selamlama ve mavi r kadranı var dimi. :)

golf forumundan ban yedik :) 13 Yaşımda olmam oradada konu olmuştu.puhaha

Gökhan abiylede aynı yerde oturuyoruz komşum olur kendisi arabasına top attırmam atanı döverim.

Bende tanır gibiyim abi seni ama arabanı tanıyorum CNK 62 yi biliyorum . arabada selamlama ve mavi r kadranı var dimi. :)

Gökhan abiylede aynı yerde oturuyoruz komşum olur kendisi arabasına top attırmam atanı döverim.

Aynen O'yum :)
ban yemen kötü olmuş. Burası iyidir,

Aynen O'yum :)
ban yemen kötü olmuş. Burası iyidir,
Leoncunun ne işi var golf forumunda amaan boswer abı ben SCW yi cok seviyorum. :)
3. Leonuda aldıktan sonra anladımki kanımıza kadar işlemiş Leon aşkı. Babam çok zor vazgeçer. Oda benim gibi hastası arabanın.:) Ama modifiyeyi pek sevmez arabayla oynanmasını ama modifiye becerilmiş güzel yapılmışsa o hoşuna gider mahfedenleri sevmez. :)

burdanda ban yemezsın umarım hasancı 3gun uzaklastırma sana ders olsun bence bır sonrakı uyarı olmaz dırek ban olur

Geri
Üst Alt