Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!! OZ Superturismo WRC 5 x 100 17 JANT+LASTİK !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı satışlar Yusuf. boyanınca 10 numara olur. gayet iyi fiyat

yahu bu jant daha neden satılmadı bu fıyat bedava bu fıyata hondaya 14 15 jant bulamıyorsun cok garıp bende 18 lerı var bunların vw lerın alayına yakısır bu hayırlı satıslar ne dıyeyım

yusuf italyan replicadır.eğer değilse bedavaya veriyorsun ki replica olsa bile yine çok iyi fiyat.hayırlı
satışlar

Aybars valla bilmiyorum arkasinda made in italy yaziyor onu biliyorum bana duses geldi jantlar uygun veriyorum oyuzden isine yarayana gitsin :)

yahu bu jant daha neden satılmadı bu fıyat bedava bu fıyata hondaya 14 15 jant bulamıyorsun cok garıp bende 18 lerı var bunların vw lerın alayına yakısır bu hayırlı satıslar ne dıyeyım

Bu kadar degerlimiymis bu jantlar ben o kadar beyenmedm sahsen ibizada gusel durcagni dsnmedgm icin kaldrdm depoya direk :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt