Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OZ Superturismo LM? Konig Kilogram?

Sizce hangi jantı almalıyım..

• OZ Superturismo LM

Kullanılan: 11 64.7%
  • Konig Kilogram

Kullanılan: 6 35.3%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Oz candır kandır hatta satarsan şimdiden ben alabilirim :D

OZ da güzel ama biraz daha farklı olmak istiyorlar bence Konig tercih edilebilir.

Oz candir da :) lastikleri ekleyince fiyat ucuyo gidiyo... Konigde biraz tutabiliyorum fiyati.

Ayrica hayatm boyunca ticari kaygi gozetmedm. Ama 3000-5000 lira verdigin mali ikinci elde birisi gelip 1500-2000 liraya alinca insanin cani aciyo verdigi paraya. :)

Bu ARada ben ankete O.Z.'u yapıştırdım ama Fotoğrafları Mukayese edince fikrim değişti "Kilogram" On numara durmuş Muradım...:eek:key: ama Yinede BBS;)

Bu ARada ben ankete O.Z.'u yapıştırdım ama Fotoğrafları Mukayese edince fikrim değişti "Kilogram" On numara durmuş Muradım...:eek:key: ama Yinede BBS;)

Türkiye'de orjinal BBS sıkıntısı var.. :)

Emre orjinal CH yok ki ortalıkta adam akıllı. Komple replika, yoksa CH'ı çok beğeniyorum. Hatta ilk almak istediğim sitede bi üyemizin aracında BBS CK var. Onu almak istemiştim de, malesef kısmet olmadı. :) CK varkende CH pek gözüme güzel gelmiyor göbek çok büyük. Ama orjinal varsa yine düşünebilirim. Ağustos Sonuna kadar vaktim var benim :) Yoksa replikaya karşıyım :)

Oz dedim bende ama dediğin gibi fiyatlar uçuk bide satmaya kaktınmı yarı fiyatına zor veriyosun. Konig fiyatına kosei k3 var baya hafif ve orjinal jant, ben başka jant aldım ama aklım koseilerde kaldı, golftede fena durmaz hani :)

Geri
Üst Alt