Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OZ Superturismo LM? Konig Kilogram?

Sizce hangi jantı almalıyım..

• OZ Superturismo LM

Kullanılan: 11 64.7%
  • Konig Kilogram

Kullanılan: 6 35.3%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Bu iki jant arasında kaldım. İkisi de 18" olacak. Konuya anket ekliyorum ve fotoğrafları da ekliyorum...
Fiyat olarak, OZ : 2500+ TL , Konig : 1650-1850 TL
IMG_20120323_194402.jpg

758965488li.jpg

Kendim Photoshop'ta touchpad'in izin verdiği kadarıyla kilogram ekledim golf'e...

2d9sh2d.jpg

Bundan sonrası da OZ SuperTurismo LM,

OZ Superturismo LM | Flickr - Photo Sharing!

DSC_0007 | Flickr - Photo Sharing!

Candy White GTI + OZ Superturismo LM's in graphite - Page 2 - VW GTI MKVI Forum / VW Golf R Forum / VW Golf MKVI Forum / VW GTI Forum - Golfmk6.com

Ayrıca konig kilogram, oz superturismo'dan tane başında 1kg daha hafiftir.

İkisi de çok güzel göstericektir aslında sizin aracınızı. O.Z'nin yeri ayrıdır ama bence o kadar fiyat farkına değmez görünümdeki güzelliği düşünürsek. Bu yüzden Konig derdim ben şahsen :)

İkisi de çok güzel göstericektir aslında sizin aracınızı. O.Z'nin yeri ayrıdır ama bence o kadar fiyat farkına değmez görünümdeki güzelliği düşünürsek. Bu yüzden Konig derdim ben şahsen :)

Yorum için teşekkürler.

Bu arada Anket Ekleyecektim unutmuşum. Yönetici arkadaşlar görürse ve

OZ Superturismo LM
Konig Kilogram diye 2 seçenekli anket eklerse sevinirim.

maltepe'de her yanından geçtiğimde iç çekerek baktığım beyaz golf'te superturismolar var. çok çok çok çok yakışıyor bence. oyum o.z.'lara pampa :)

bence konig yakışmış fatashopla böyleyse canlı nasıl olur:eek:key:

Geri
Üst Alt