Otto zenİth mİnİ onarim... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Otto zenİth mİnİ onarim...

mateach

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar..tamponumda gecen gun 2 cm uzunlugunda çizgi şeklinde yırtık oluştu..ankara sigorta mini onarımda otto zenith ile anlaşmalı ataturk oto sanayii de uygulama yaptırmayı düşünüyorum ama ismini ilkkez duydum giden tecrübesi olan var mı..? Ve bunu yaptırmaya değer mi görenler ufak birşey nazarlık olsun ufacık şey için boya vurdurma diyor ama kararsız kaldım...

kamikaze

Kayıtlı Üye
İsim yapmış Auto King gibi bir firma, yapılacak işlem büyütülecek bir teknik istemiyor zaten, yalnız kasko firmanızdan ve acentenizden şunu sorgulayın: Mini onarım (ismi gayet masum) kapsamında işlem yaptırdıktan sonraki poliçe yenileme zamanı, siz başka bir kasko şirketine geçmek isterseniz, hasarsızlık indiriminiz düşer mi düşmez mi?

mateach

Kayıtlı Üye
hasarsızlık indiriminden yararlanacagımı söyledi acentem.fakat bu şirkete yaptırırsam renk farkı vs.. gibi problemler yaşarmıyım auto king isim yapmış ki onda bile birsürü şikayet varken bu otto zenith neyin nesi bir bilgi bulamadım

YEKTA

Kayıtlı Üye
geçenlerdede böyle bişi oldu mini onarımdan yararlanan bir üye sigorta şirketini değiştirdiğinde kasko delinmiş demişlerdi eğer yararlanırsınız derlerse hasarsızlığınızın olduğuna dair bir yazı alın bence bellimi olur sen işini sağlama al

mateach

Kayıtlı Üye
haklısınız...onu ayrıntısıyla ögrenir gerekirse belgede isterim yazılı..

kamikaze

Kayıtlı Üye
Renk/ton farkı biraz renge, biraz da boyanın durumuna bağlıdır. Tamponda aşırı renk farkı olmaz, de ki oldu, düzeltmesi kolaydır. Vw grubu beyazı ilginç bir renk bu arada.

mateach

Kayıtlı Üye
en iyisi gidip görüşmek..inşallah pişman olmam..yaptırmayınca gözüm takılıyor ufakta olsa...servis direkt boyarız 300 tl alırız dedi... :)