Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otopratik Arıcıoğlu Organizasyonu Resimler Burda:D

Ellerine sağlık alican,ilgin icin tekrar teşekkürler..

alican kardesim aklim oradaydi gelemedim kusuruma bakma malatyaya gitmek zorunda kaldim biliyorsun bizim ayi tolga orada asker biliyorum cok kizmissindir bana ama gelince gonlunu alcam senin kardesim kuru kayisi aldim sana :) :)

sizin oranin konsepti cok hosuma gidiyor tam tuning garaj sekli

alican kardeşime ben ve eşim ayça adına ayrıyetten bütün scw li dostlarımız kardeşlerimiz adına çok teşekkür ederim.çok güzel ve keyifli bir aktiviteydi.otopratik ailesinede teşekkür ederim.bence çok keyifli geçti.hediyeler ayrın bi çekiciydi.bu arada hasan abimede j&b için teşekkür ediyorum.ama aklım hala smirnof ta :D:D:D bidakine inş.:D

çok güzel bir org olmuş emeği geçen ve katılan herkese teşekkürler

alican kardesim aklim oradaydi gelemedim kusuruma bakma malatyaya gitmek zorunda kaldim biliyorsun bizim ayi tolga orada asker biliyorum cok kizmissindir bana ama gelince gonlunu alcam senin kardesim kuru kayisi aldim sana :) :)

sizin oranin konsepti cok hosuma gidiyor tam tuning garaj sekli

gel gel kardeşim senin arabana bi rot ayarı yapsın ramazan usta ondan sonra hergün gelmek zorunda kal dükkana :Dpuhahapuhahapuhaha

Geri
Üst Alt