Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otopark Ücreti Alan Avm'ye Ağır Ceza.

Bunu Okudum 40 bin lira ceza yemelerine rağmen hala alıyorlarmış..:mad:

büyük ihtimalle orası metrocity avm. benim orada aboneliğim var orada yatıyor aracım.

Valla neresi bilmiyorum ama bu üç saat muhabbetini geçen bi arkadaşta söylemişti hemde iş yerinde yapıyorlarmış.. çok şaşırmıştım..

Ben biliyorum orasını :) dün ben de 2 saat kadar kalıp 5 tl ödedim. Kanyon otoparkı. Keşke bu yazıyı dün okusaymışım.

AVM şimdiye kadar 40 küsür bin ceza yemiş ama yine de park parası alıyorsa demek ki 40 bin tl den daha fazlasını toplamış ordan.

Ya allah aşkına Capacity'ye 2-3 ayda bir 456 lira ceza kesiyorlar ücret alıyor diye. 456 lirayı adam 1 günde kazanıyor.

Yaptırım bedeli düşük olduğu için cezayı ödemeyi kabul ediyorlar. Bu cezayı arttırsalar bunu yapabilecek bir yer kalmaz, ama 450 lira olduğu sürece yapılır.

Geri
Üst Alt