Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

otoparçasepeti.com

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    arkadaşlar yukarıdaki siteden leon aracım için sol dış stop lambası siparişi vermeyi düşünüyorum, en yakın servis bana 160 km , bu yüzden internetten araştırdım, sizce bu site yani otoparçasepeti.com sitesi güvenilir midir , daha önce bu siteden alışveriş yapan arkadaşımız var mıdır acaba? sol dış stop lambasının markası valeo ymuş şasi numarasına göre gönderiyolar, bi yardımcı olursanız acil bi şekilde sevinirim...

2. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    güncelll!!!

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Sitede makyajsız kasanın var gözüküyo bence detaylı fotoğraf almadan sipariş geçmeyin :eek:key:

4. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    selçuk hocam sipariş verdim ama havale yapmadım ararlar nasılsa diye. adam aradı şasi numarasına göre bakmamız lazım dedi şasiyi verdim geri döndü elimizde var dedi, markasını ve orijinalliğini sordum, valeo dedi , bendeki hella dedim, valeo da orijinal dedi, ben de düşüneyim dedim . şimdi gerçekten marka orijinal midir acaba bilen var mıdır diye soruyorum, fiyat servis fiyatına yakın 10 tl aşağısı montajı zaten kolay problem yok.

5. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    konu leon kısmına taşınmıştır..

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Bu tip parçaların ithalatını yapan bir çok firma var artık türkiyede bence bi sıkıntı olacağını tahmin etmiyorum montaj süreci ve sonrası fotoğraflarını paylaşıran seviniriz..:eek:key:

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    yani selçuk hocam alayım mı dersiniz kırık bi şekilde gezmekten sıkıldım, fiyat 135 tl + 8,5 tl kargo ücreti şeklinde...
    arkadaşlar siz de yardımcı olursanız sevinirim...

8. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    servisle arasında 10tl fark warsa neden servisten almıyorsunuz. valeo da orijinaldir ön farlara dikkat ederseniz valeo dur zaten

9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Valeo Hella dan daha iyidir..Site güvenli ise alabilirsin...

10. baris44

baris44 SCW Üyesi

202
    43
    28
    site güvenli alışveriş yaptım ben oradan parçalar gayet güzel ama yan sanayiydi hepsi dikkat edin

Sayfayı Paylaş