Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomotivde İki Bileşenli Vergi Sistemi !

emısyona gore vergı verme kısmı ıyı guzel hos da ,Avrupada bunu yaparken adamlar hem havayı kırletmemeyı hedeflıyorlar hemde sıfır araba satmaya yoneltıyorlar.Pekı bız emısyonu dusuk sıfır araba alırken bıze yıne o asıl fıyatının 2 katı olan Ötvlerı yaslıcak mı devlet :)

heralde :)

emısyona gore vergı verme kısmı ıyı guzel hos da ,Avrupada bunu yaparken adamlar hem havayı kırletmemeyı hedeflıyorlar hemde sıfır araba satmaya yoneltıyorlar.Pekı bız emısyonu dusuk sıfır araba alırken bıze yıne o asıl fıyatının 2 katı olan Ötvlerı yaslıcak mı devlet :)

% 100 ötv yi yicez o kesinde neden avrupa birliğine göre hareket ediyoruz onlarla eşit olmadığımız halde anlamıyorum yani...:mad:

reim çok küçük

yapamadım abi çok uğrastım nedense olmadı :(

Ancak
<100 A
101-125 B
126-150 C
151-175 D
176-200 E
201-225 F
+225 G

Loen cupra sahipleri 250 egzoz emisyonu sınıfında
Leon sahipleri
1.2 tsi karısık 132
1.4 tsi karısık 148
1.6 TDİ karısık 119/123
2.0 TDİ karısık 148

Hiçbir yeni sistem, eskisinden ucuz olmaz, ayarlaarlar , hiççç merak etmeyelim.

Geri
Üst Alt