Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

otomotiv teknolojisi okuyan varmı? moralim bozuk :/

Konu, 'Sohbet' kısmında tolgabes64 tarafından paylaşıldı.

1. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    19 tercih yaptım 402 puanımla 10 tane istanbul çıkmadı(156 puan olan yer bile!!) 11.tercih tekirdağ namık kemal otomotiv teknolojisi çıktı(2yıllık 2.öğretim) gitme konusunda çook kararsızım. gitmezsem dersneye yazılcam ama sıkıntı ben meslek lisesiyim ve 4 eylül den itibaren martın ortasına kadar 5 ayda 4senenin lise konularınıda nasıl öğrenecem bilmiyorum :/ kaportacı olmak içinde ünv. okımaya gerek yok.. şimdi napcam :/ 4 sene makine resasamlığı okudum thy teknik de staj yaptım 3 dil biliyorum alan 1.siyim vs vs ama otomotiv teknolojisi :S 250 puan olan bile yeditepe makienye girdi ben 402 ile yok

ders programı : http://corlumyo.nku.edu.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=50&Itemid=55

k
    aporta boya vs yok direk elektronik, motor vsvs ama TR de iş imkanları nasıldır ki...

2. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Valla Çorluyu bilmem de keşke Kocaeli Otomotiv yazsaydın madem başarılı bir öğrencisin İzmitteki Ford seni havada kapardı orada çalışmaya başlardın işin hazır gibi birşeydi..

Bakalım bende bu yıl ıkındım çalıştım Kocaeli - Gölcük Otomotiv ikinci öğretimi tutturdum. Çalışma hayatı sıktı biraz, aksilikler falan :) Okumaya devam..

235 puanla girdim ikinci öğretime.

Ayrıca geçiş yapma hakkın var 4 yıllığa, fen derslerin ve matematiğin kuvvetliyse normal üni sınavından daha kolay sorular çıkıyor ve geçiş yapabiliyorsun. Kılavuzlardan hangi bölümlere geçiş yapabileceğini inceleyebilirsin. Bir çok seçenek var..

3. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    galatasaray bile 156 puandı ve 402 puanla nerelere kadar düştük :S

[TABLE="width: 100%"]
    [TR]
    [TD][TABLE="width: 100%"]
    [TR]
    [TD]TC Kimlik No :[/TD]
    [TD]xxxx[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]Ad Soyad :[/TD]
    [TD]TOLGA BESCİ[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]Okul Kodu / Adı :[/TD]
    [TD]342754 / İSTANBUL HAYDARPAŞA ENDÜSTRİ MESLEK L[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]Tür / Kol :[/TD]
    [TD]54012 - ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ / 4369 - MAKİNE TEKNOLOJİSİ[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]Tercihler[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][TABLE="width: 903"]
    [TR]
    TercihlerKodProgram Adı[/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]01. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1355229[/TD]
    [TD="align: left"]MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu/Makine[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]02. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1207041[/TD]
    [TD="align: left"]GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Meslek Yüksekokulu/Gemi Makineleri İşletme (İÖ) (Bk.473)[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]03. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1505209[/TD]
    [TD="align: left"]YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Yıldız Meslek Yüksekokulu/Makine[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]04. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1275252[/TD]
    [TD="align: left"]İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Teknik Bilimler Meslek Y.O./Makine[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]05. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1275651[/TD]
    [TD="align: left"]İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Teknik Bilimler Meslek Y.O./Otomotiv Teknolojisi[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]06. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1345696[/TD]
    [TD="align: left"]KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Gebze Meslek Yüksekokulu/Mekatronik[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]07. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1507036[/TD]
    [TD="align: left"]YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Yıldız Meslek Yüksekokulu/Makine (İÖ)[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]08. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1277124[/TD]
    [TD="align: left"]İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Teknik Bilimler Meslek Y.O./Makine (İÖ)[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]09. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1615181[/TD]
    [TD="align: left"]NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/Çorlu Meslek Yüksekokulu/Makine[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]10. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1615108[/TD]
    [TD="align: left"]NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu/Mekatronik[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]11. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1617367[/TD]
    [TD="align: left"]NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu/Otomotiv Teknolojisi (İÖ) (Bk.618)[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]12. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1455733[/TD]
    [TD="align: left"]SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Akyazı Meslek Yüksekokulu/Makine[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]13. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1455521[/TD]
    [TD="align: left"]SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Sakarya Meslek Yüksekokulu/Mekatronik[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]14. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1456374[/TD]
    [TD="align: left"]SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Sakarya Meslek Yüksekokulu/Otomotiv Teknolojisi[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]15. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1155458[/TD]
    [TD="align: left"]DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İzmir Meslek Yüksekokulu/Mekatronik[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]16. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1155152[/TD]
    [TD="align: left"]DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İzmir Meslek Yüksekokulu/Makine[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]17. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1056376[/TD]
    [TD="align: left"]ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Porsuk Meslek Yüksekokulu/Mekatronik[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]18. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1597036[/TD]
    [TD="align: left"]UŞAK ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Makine (İÖ) (Bk.631)[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="align: center"]19. Tercih[/TD]
    [TD="align: center"]1597052[/TD]
    [TD="align: left"]UŞAK ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Otomotiv Teknolojisi (İÖ) (Bk.631)[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

4. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Bölümün hakkında bir bilgim yok lakin içinde otomativ olduğundan baya başarılı bence...
    Bende seneye UOIT Canada'ya gidip Master of Automative Engineering okumayı planadım.
    İlgin varsa önün açık

Sayfayı Paylaş