Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomotiv sektorunde calismak

frknylmz38

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar iyi forunlar :)
Ben her hangi bir bayii'de satis sorumlusu (satisi gerceklestiren kisi yani) olmak istiyorum.Tercihen Seat-Opel-Vw vs vs ama konu sudur;
Cevrenizde bu isi yapan var mi ? Yada aranizda hala yapan var mi?
Bu isin olumlu olumsuz yonlenlerinden bahseder misiniz?

Yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim..

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç sektöründe nasıl bilmiyorum yaptığı satışa göre yıllık prim ve maaş olarak oluyordur sanırım yılın belirli zamanları yoğun gecer normal satıştan farkı fazla yoktur

kurye ile elden teslime verildi

valla kardeşim olumlu yönleri şöyle anlatayım aracı almak ısteyen kısı zaten kendı ıstegıyle gelıp alıyor bu sana prım olarak yansıyor ekstra olarak aracı tanıtıyosun arac yada model hakkında bılgı sunmak onemlı musterıye bununla ılgılı sana egıtım verıyorlar satıs deneyımın yoksa arac hakkında ozellıkle pek tercıh etmezler senı ıse almakta aradıkları genelde tecrubelı keza onlara ısı bılmeyen bırını alıp yetıstırmek ölum gelır :D tanıdık varsa ayrı olumsuz yönlerıne gelırsek sattıgın aracta musterıyı memnun edemedıysen vay halıne alacagın prımın yanması tek bır sıkayete bakar yanı bazen oyle kıl adamlar denk gelıyokı ısyan edersın ılk yıllarım cok eglencelıydı severek yapıyodum 3 yıl ıcınde sıkıldım insanlarla ugrasmak gercekten zor hakkında hayırlısı :D

Benimde hayalimdeki meslekti:) :)
Ama insanla uğraşmasi zor iş vesselam...

Dadasli abim tesekkur ederim bilgilerin icin :)
Arabadan anliyorum fazlasiyla ve teknik bilgilerede sahibim hemen hemen ogretme geregi bile duymayacaklardir ama bende o istedikleri tecrube yok 2-3 yillik hadi onu hatri sayilir dostlatla hallederizde.
Satis ve pazarlama uzmanligi kurslari var oradan meb onayli sertifika alsam ise girisimi kolaylastirir mi?
Su prim olayi yillik mi aylik mi tam netlestirsek :)

Bana gore insanlarla uğraşmak zor yinede guzel meslek

celo

Dadasli abim tesekkur ederim bilgilerin icin :)
Arabadan anliyorum fazlasiyla ve teknik bilgilerede sahibim hemen hemen ogretme geregi bile duymayacaklardir ama bende o istedikleri tecrube yok 2-3 yillik hadi onu hatri sayilir dostlatla hallederizde.
Satis ve pazarlama uzmanligi kurslari var oradan meb onayli sertifika alsam ise girisimi kolaylastirir mi?
Su prim olayi yillik mi aylik mi tam netlestirsek :)

her bayının ayrı ayrı prım sıstemlerı var bızım aylık uzerınden idi sattıgın arac basına prim alıyordun. bendede dosya dosya sertıfıka var ama hıc soran olmadı :D cv de yazdım asıllarını kımse ıstemedı yanıı cokta gereklı degıl

Güzel bir karşılama, güler yüz, detaylı donanım ve teknik bilgi, ikram, karşı tarafın sorularına yuvarlak cevap vermeyen, diğer araç kıyaslamalarında rakiplerinin eksi yönlerini söyleyebilen, arabaya bakan kişinin arabada beğenmediği bir yönünü gördüğünde hemen konuyu farklı yere yönlendirerek kafasında sorgulamasına zaman bırakmayan gibi gibi. Bu işler bıraz tanıdığa bakıyor birde bazı danışmanlar o firma senin bu firma benim geziyorlar. müracat etmekte fayda var.

Binevi biraz yalan soylemeyi gerektiriyor bu sektor oyle diyebilirmiyiz yani :)

Geri
Üst Alt