Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomobil Araştırması Hediyeli

okanbircan

Kayıtlı Üye
Geçtiğimiz 3 sene içinde, fiyatı 35.000-60.000 TL arasında 0 km araba almış, ruhsatı kendi üstünde, arabalardan anlayan ve bilgi, tecrübelerini paylaşmak isteyen arkadaşlar aranıyor bir araştırma için.

4 veya 5 Nisanda Harbiye'de saat 19:00 da 2 saat sürecek bir çalışma olacak. Teşekkür için hediye para kart verilecektir.

İlgilenenler için telefon: 0212 2963257 Ayşe ve Oktay'a ulaşabilirsiniz.

Okan bey..Üyelerimiz kısmında sizi tanımak isteriz önce

okan bey kendini tanıtmayınca olayı merak ettim numarayı aradım haftaya çarşamba ve perşembe günü 16 ile 20 araç kullanıcıları arasında yapılacak anket gibi soru cevap şeklinde uygulama yapılacakmış hediye para olayıda 100 liralık istediği yerde kullanılacak bir çek verilecekmiiş keyifli forumlar

100 liramı ? komik miş gerçekten.ben degerli iki saatimi ayırıcam bana 100 tl verecekler. kalsın :)

Geri
Üst Alt