Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik vites arab stop ediyor

Asder

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar daha önce de paylaşmıştım otomatik vites ibiza 2007 tam otomatik lpgli arabam sürekli stop ediyor araç iki gündür ustamda sorun yok diyor aldı kullandı vs vs fakat sorun yok dedi makineye bağladı bir şey gözükmedi fakat arabayı 5 dk önce aldım biraz gittim durdum stop etti sistemde sorun gözükmeyip sorun ne olabilir artık bu durum psikolojimi bozdu

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Daha öncede yazmıştım benzer problem vardı yakıt pompasında müşür değişti ve sorun çözüldü diye, ama benim aracı makinaya bağladıklarında o sorun gözüküyodu ona istinaden işlem yaptılar. Farklı yerlere gösterin olmazsa aracı

Daha öncede yazmıştım benzer problem vardı yakıt pompasında müşür değişti ve sorun çözüldü diye, ama benim aracı makinaya bağladıklarında o sorun gözüküyodu ona istinaden işlem yaptılar. Farklı yerlere gösterin olmazsa aracı

Lpg miydi sizin araç? Ayrıca istanbul/fatihte ikamet ediyorum bu civarda bildiğiniz bu işten anlayan iyi bir usta var mı?

Lpg miydi sizin araç? Ayrıca istanbul/fatihte ikamet ediyorum bu civarda bildiğiniz bu işten anlayan iyi bir usta var mı?

Topkapıda MRZ Garege var. Götür oraya Maraz başkan ben scw gengeliyorum de anlat derdini derman bul. Sıkıntı yapma. Stop ettiğinde duruyorsa hava sensöründe bozulmuş olabilir. Baksın söyler. Geçmiş olsun

Topkapıda MRZ Garege var. Götür oraya Maraz başkan ben scw gengeliyorum de anlat derdini derman bul. Sıkıntı yapma. Stop ettiğinde duruyorsa hava sensöründe bozulmuş olabilir. Baksın söyler. Geçmiş olsun

Az önce maraz abimizin yanından ayrıldım önce kaputu açıp baktı motor kapağının oradan hava aldığını söyledi o parçayı değiştirdi sorun devam ederse %90 krank mili sensöründen oluşuyor sorun dedi onu değiştiricez bakalım şimdilik beklemedeyiz

Geri
Üst Alt