Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Otomatik sönen farlar.

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında fatihb tarafından paylaşıldı.

1. fatihb

fatihb SCW Üyesi

16
    2
    3
    Merhaba. 1.6TDI aracımda bu özelliğin olup olmadığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Coming Home deniliyor herhalde. Arabadan indikten sonra kilitleyince kendinden sönen kısa farlar için.

2. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    arabadan inmeden önce (kontak kapalı iken ) 2 defa sellektör yap..ve aractan in ışıklar 30 sn boyunca yanacaktır

3. fatihb

fatihb SCW Üyesi

16
    2
    3
    bunu yaptıktan sonra farları açık bırakıp arabayı kilitlediğimde kendi mi sönüyor yoksa parka mı geçiyor?

4. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Farlarda kapalı konumda olucak .selektör yaptığınzda zaten yanıyor farlar

5. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Araçtan indiğinde kontak kapalı farlarda kapalı konumda olacak 2 kere selektör yapınca sen şöför maalini açınca farlar otomatik yanmaya başlayacak ve 30 sn sonra kendini imha edecem dokunma bişeye :)

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Aslında bu manuel işlemdir, normalde auto modu varsa zaten otomatik olarak bunu yapıyor.

7. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Farların tüneller girince yada hava kararınca otomatik yanma özelliği var ise bu far anahtarında ilk özelliktir 2. kısa 3. de uzun farlardır.İlk konumda iken aracı park edip kontağı kapattıktan sonra kapıyı açınca farların bir süre açık kalıp sonra kendisi sönecektir.Aynı zamanda sen uzaktan kumanda ile kapıları açınca far anahtarı bu konumda ise sen araca gelene kadar yolunu aydınlatır.

8. fatihb

fatihb SCW Üyesi

16
    2
    3
    teşekkür ediyorum. Arabaya inince deneyeceğim. Bizimkinde auto modu yok fakat olur mu bilmiyorum. :)

Sayfayı Paylaş