Otomatik sönen farlar. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Otomatik sönen farlar.

fatihb

Kayıtlı Üye
Merhaba. 1.6TDI aracımda bu özelliğin olup olmadığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Coming Home deniliyor herhalde. Arabadan indikten sonra kilitleyince kendinden sönen kısa farlar için.

PORO

Kayıtlı Üye
arabadan inmeden önce (kontak kapalı iken ) 2 defa sellektör yap..ve aractan in ışıklar 30 sn boyunca yanacaktır

erim

Kayıtlı Üye
Farlarda kapalı konumda olucak .selektör yaptığınzda zaten yanıyor farlar

biLaL

Kayıtlı Üye
Araçtan indiğinde kontak kapalı farlarda kapalı konumda olacak 2 kere selektör yapınca sen şöför maalini açınca farlar otomatik yanmaya başlayacak ve 30 sn sonra kendini imha edecem dokunma bişeye :)

PATRON

Administrator
Aslında bu manuel işlemdir, normalde auto modu varsa zaten otomatik olarak bunu yapıyor.

mgencay

Kayıtlı Üye
Farların tüneller girince yada hava kararınca otomatik yanma özelliği var ise bu far anahtarında ilk özelliktir 2. kısa 3. de uzun farlardır.İlk konumda iken aracı park edip kontağı kapattıktan sonra kapıyı açınca farların bir süre açık kalıp sonra kendisi sönecektir.Aynı zamanda sen uzaktan kumanda ile kapıları açınca far anahtarı bu konumda ise sen araca gelene kadar yolunu aydınlatır.

fatihb

Kayıtlı Üye
teşekkür ediyorum. Arabaya inince deneyeceğim. Bizimkinde auto modu yok fakat olur mu bilmiyorum. :)