Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik sönen farlar.

fatihb

Kayıtlı Üye
Merhaba. 1.6TDI aracımda bu özelliğin olup olmadığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Coming Home deniliyor herhalde. Arabadan indikten sonra kilitleyince kendinden sönen kısa farlar için.

arabadan inmeden önce (kontak kapalı iken ) 2 defa sellektör yap..ve aractan in ışıklar 30 sn boyunca yanacaktır

arabadan inmeden önce (kontak kapalı iken ) 2 defa sellektör yap..ve aractan in ışıklar 30 sn boyunca yanacaktır
bunu yaptıktan sonra farları açık bırakıp arabayı kilitlediğimde kendi mi sönüyor yoksa parka mı geçiyor?

Farlarda kapalı konumda olucak .selektör yaptığınzda zaten yanıyor farlar

Araçtan indiğinde kontak kapalı farlarda kapalı konumda olacak 2 kere selektör yapınca sen şöför maalini açınca farlar otomatik yanmaya başlayacak ve 30 sn sonra kendini imha edecem dokunma bişeye :)

Aslında bu manuel işlemdir, normalde auto modu varsa zaten otomatik olarak bunu yapıyor.

Farların tüneller girince yada hava kararınca otomatik yanma özelliği var ise bu far anahtarında ilk özelliktir 2. kısa 3. de uzun farlardır.İlk konumda iken aracı park edip kontağı kapattıktan sonra kapıyı açınca farların bir süre açık kalıp sonra kendisi sönecektir.Aynı zamanda sen uzaktan kumanda ile kapıları açınca far anahtarı bu konumda ise sen araca gelene kadar yolunu aydınlatır.

teşekkür ediyorum. Arabaya inince deneyeceğim. Bizimkinde auto modu yok fakat olur mu bilmiyorum. :)

Geri
Üst Alt