Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik Kumandadan Kapanan Camlar+Dikiz Aynalar

EceLMeriC

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni aracıma modül taktırdım, modülün amacı normal anahtardaki uzaktan kumandası ile kapıları kitlediğinde 4 cam oto kapanıyor ve aynalar katlanıp kapanıyor kullanışlı bir modül maliyeti 120 tl iyi forumlar..

Aracınızın aynaları içerden düğme ile katlanıyor ise, ve 4 cam otomatik ise bu modül tüm araçlara uygulana biliyor.

Bende bunu yaza doğru düşünüyorum cenmax alarm ve cenmax modül alacağım.Kullanışlı birşey.

xx

Modülün alarm ile bir alakası yok yani aracın kendi kumandasından faydalanılıyor. Sadece modül alarm yok.

güzelmiş işine yarayacak arkadaşlar vardır.

Modülün marka ve özelliklerini yazarsanız iyi olur..

İşte bu ya bide yapılamaz deniyordu bende düşünüyorum nasıl yapılamaz zaten bütün özellikler var bi kumandaya bakıyor olay teşekkürler :) Ama biraz daha bilgi hiç fena olmazdı...

Geri
Üst Alt