Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Otomatik kilitleme. Nasıl yapılır.?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ghosti tarafından paylaşıldı.

1. ghosti

ghosti SCW Üyesi

28
    7
    3
    merhaba,

2002 Toledo Signo aracımda daha önce hareket ettiğimde 20 km hıza ulaşınca otomatik kilitleniyordu merkezi kilit.
    kapı kilitlerinin ikisinde sorun olduğundan buradan okuduklarımla iptal etmiştim bu özelliği.
    geçen hafta kilitleri yaptırdım sonunda. ama bu özelliği tekrar aktif etmek istiyorum.
    hatırlıyorum forumda bununla ilgili bi yazı vardı ama şimdi bulamıyorum.

bazı arkadaşlar yeni Leon arabalarında kilit düğmesine bası tutunca aktif olduğunu yazmışlar bende yaptım, 1- kapı kapalıyken anahtarı takıp kontağı açıyorum.
    2- içeride kapı kilit düğmesine basıyorum kilitleniyor. 5-10 saniye bekliyorum çekiyorum.
    ama olmuyor.

bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum..

2. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.333
    4.551
    113
    Ayni sorun bende de oldu. Serviste ucretsiz olarak aktif ettirdim

3. yasarmars

yasarmars SCW Üyesi

178
    52
    28
    o şekilde olması lazım.. birde araç çalışır vazziyette dene.

4. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    bende serviste aktifleştirmişlerdi. zaten öyle olmasa bile 10 dk sonra kendını kılıtlıyor diye biliyorum.

5. ghosti

ghosti SCW Üyesi

28
    7
    3
    çalışırken denemedim ama 10 dk sonra kilitlemiyor. birde bunu Antepte servise yaptırmak deveye hendek atlatmaya benzer.. biliyorum 15 gün sonraya randevu veriyorlar kimilerine. ayrıca lpg li araçları almıyorlar servise :)

6. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Eski kasa olduğu için olabilir ama benim aracımda servise gitmeden once 10 dk içerisinde kilitleniyordu sonradan eklenmiş olabilir servise gidin bilgisayara bağlayıp kilit süresini azaltacaklardır. Ücretsiz aktifleştirebilirsiniz.

7. ghosti

ghosti SCW Üyesi

28
    7
    3
    üstad kilit süresi değil benim demek istediğim. araba hareket ettiğinde 20 km. ulaştığında kapılar otomatik kilitleniyor. yani benim arabamda bu olay vardı iptal etmiştim daha önce arızadan dolayı. şimdi geri aktif olsun istiyorum.

bu işlem bilgisayara bağlanmadan elle de yapılabiliyordu ve burada okumuştum ama bulamıyorum işte :)

8. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    serviste en son sürümü yüklediklerinde düzelir büyük ihtimal eski sürüm yüklü araçta

9. ghosti

ghosti SCW Üyesi

28
    7
    3
    üstad aracin genel yazılımından mı bahsediyorsunuz?
    2002-2003 toledolar için yeni yazılım felan varmıydıki
    ben sizden duyuyorum şimdi. acaba yaptıran varmı

10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Anahtarı kapı kilidine yerleştir kapılar kilitliyken açma tarafına çevir bekle 3-5 sn otomatik kilidide açmış olacaksın.. aynı şeyi ters tarafa doğru yapınca otomatik kilidide kapamış olursu (Tabi eğer Vag-Comdan kaldırmadıysan) :eek:key:

Sayfayı Paylaş