Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik kilitleme. Nasıl yapılır.?

şimdi yazacaklarıma şaşıracaksınız..

az önce servise gittim arabayı lpg felan demeden servise aldılar, durumu anlattım daha önce vardı ben iptal ettim dedim tamam dediler 40 TL alırız dediler...

20 dk sonra çağırdılar sizin araçta göremedik bu özelliği dediler.
Olurmu öyle şey dedim arabayı aldığımda vardı hatta ben kendi elimle şu düğmeye basarak iptal ettim dedim..

elektrikçi vatandaş abi dedi bizim görüntüleme sisteminde yok ama dışarıda vag-com sistemiyle yapaılabiliyor bu dedi... ( buyur burdan yak)

şimdi ne yapayım önerilerinizi bekliyorum servisin böyle bişeyi yapamaması dışarıya yönlendirmesi normal midir.
yani önce kullanmasam 20 km sonra kiltlendiğini görmesem 3-5 ay boyunca, inanıcam olmadığına da. kabullenemedim şimdi bu olayı :(

vag-com kablosu alsam k,i sanırım 409 veriyonu oluyor benim arabaya, bu işlemin kodlarını bulabilir miyim.

şimdi yazacaklarıma şaşıracaksınız..

az önce servise gittim arabayı lpg felan demeden servise aldılar, durumu anlattım daha önce vardı ben iptal ettim dedim tamam dediler 40 TL alırız dediler...

20 dk sonra çağırdılar sizin araçta göremedik bu özelliği dediler.
Olurmu öyle şey dedim arabayı aldığımda vardı hatta ben kendi elimle şu düğmeye basarak iptal ettim dedim..

elektrikçi vatandaş abi dedi bizim görüntüleme sisteminde yok ama dışarıda vag-com sistemiyle yapaılabiliyor bu dedi... ( buyur burdan yak)

şimdi ne yapayım önerilerinizi bekliyorum servisin böyle bişeyi yapamaması dışarıya yönlendirmesi normal midir.
yani önce kullanmasam 20 km sonra kiltlendiğini görmesem 3-5 ay boyunca, inanıcam olmadığına da. kabullenemedim şimdi bu olayı :(

vag-com kablosu alsam k,i sanırım 409 veriyonu oluyor benim arabaya, bu işlemin kodlarını bulabilir miyim.

Ben de aracı aldığımda liste ile gittim vagcom ile yapılacaklar diye bir kağıda yazdım. Hiç birisini cihazımıza yapamıyoruz diyip isin icinden çıktılar.

Ben de aracı aldığımda liste ile gittim vagcom ile yapılacaklar diye bir kağıda yazdım. Hiç birisini cihazımıza yapamıyoruz diyip isin icinden çıktılar.

Hiç bir servis uğraşmak istemiyor bununla Onlar sadece Fayiş fiyata parça satmayı bilirler.. Ama şuda bir gerçek yapsalar kapılarında sıra olur 10 liradan fazlada alamazlar özellik başına o yüzden iş başa düşüyor maalesef bende alıcam bi vag-com da bakalım:)

piyasada version 409.1 diye bir kablo satılıyor. bu kabloyu alsam bahsettiğim özelliği açmak için benim arabanın kodlarını nereden temin edebilirim.?

tekrar merhabalar..

2 gün önce hong kong dan sipariş verdiğim vag-com kablom geldi. kurdum 10.6 programı sistemi gördü.

şimdi otomatik kilidi açmak için kodlama konusunda bir arkadaşın yardımını rica ediyorum..

benim 2004 toledonun merkezi kilit kitleme tuşuna bastığımda dört kapı kitleniyor ama bagaj kapağı kitlenmiyor. Bildiğiniz bir çözümü var mı acaba?

Geri
Üst Alt