Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik kilitleme. Nasıl yapılır.?

Anahtarı kapı kilidine yerleştir kapılar kilitliyken açma tarafına çevir bekle 3-5 sn otomatik kilidide açmış olacaksın.. aynı şeyi ters tarafa doğru yapınca otomatik kilidide kapamış olursu (Tabi eğer Vag-Comdan kaldırmadıysan) :eek:key:

yok kardeş vag yok bende. ama edinicem bu gidişle. hemen aşağıya inip deniyorum yazdıklarınızı cevap yazacam..

edit: maalesef olmadı, :( söylediğinizi yaptım, kilitliyken sola doğru yani açma tarafına çevirdim kapı açıldı 5-10 saniye beklerken bu arada camlarda açıldı.

sonra arabayı çalıştırıp hareket ettim. sonuç olmadı...

yok kardeş vag yok bende. ama edinicem bu gidişle. hemen aşağıya inip deniyorum yazdıklarınızı cevap yazacam..

edit: maalesef olmadı, :( söylediğinizi yaptım, kilitliyken sola doğru yani açma tarafına çevirdim kapı açıldı 5-10 saniye beklerken bu arada camlarda açıldı.

sonra arabayı çalıştırıp hareket ettim. sonuç olmadı...

Tam tersini yaptınızmı (kilitleyip camları yukarıya kadar kaldırması lazım)

yanlışmı hatırlıyorum acaba böyle değilmiydi :confused:

Ozaman Şöyle yapalım bu söyliyeceklerimide yarın deneyin.. Daha Fazla Yormamış oluruz Sizi..

Araç içinde kapılar kilitliyken açma tuşunu 10 sn kadar basın..

Yine aynı şekilde bu sefer tam tersi kapılar açıkken kilitleme tuşuna 10 sanniye basın..

eğer bunlarda olmazsa en yakın servisten açtıracaksınız demektir.. ama daha önceden hatırladığım kadarıyla bir iki toledocu arkadaş onun iptali için servise programsal müdehale ettirmişti siz nasıl yaptınız kendiniz ?

Bende merakta kaldım şimdi.. olur veya olmaz sonucu paylaşırsanız sevinirim.. :eek:key:

dediklerinizi yapmıştım en başından,
hatırladığım kadarıyla açma yada kilitleme düğmesine uzun zaman basılı tutmuştum öyle iptal etmiştim...

servis işi zor gibi gözüküyor daha öncede söylemiştim bizim burada servis lpg li araçlara hizmet vermiyor.

birde bu ucuz vag-com kablosu var piyasada 409.1 versiyonu galiba. ben bilgisayarcıyım bunu satın alsam yapabilir miyim acaba kodları falan belli midir.

dediklerinizi yapmıştım en başından,
hatırladığım kadarıyla açma yada kilitleme düğmesine uzun zaman basılı tutmuştum öyle iptal etmiştim...

servis işi zor gibi gözüküyor daha öncede söylemiştim bizim burada servis lpg li araçlara hizmet vermiyor.

birde bu ucuz vag-com kablosu var piyasada 409.1 versiyonu galiba. ben bilgisayarcıyım bunu satın alsam yapabilir miyim acaba kodları falan belli midir.

Eğer yukarıdakileri yaparak iptal ettiyseniz nasıl yaptığınızı hatırlamaya çalışıp tersini yapmanız lazım açmak için fonksiyonu..

olmaz ise Vag-Com tek çare.. Cod'ları internetten bulmak gerek.. çözemiyeceğinizi düşünmüyorum :eek:key:

üstad aracin genel yazılımından mı bahsediyorsunuz?
2002-2003 toledolar için yeni yazılım felan varmıydıki
ben sizden duyuyorum şimdi. acaba yaptıran varmı

benim aracı aldığımda oto kilitmele yoktu aracı servise verdim bakıma 15 bin bakımına araca en son sürüm yazılım yüklemesi yapıldı yazıyordu faturada sordum buna benzer özelliklerin açıldığını söylemişlerdi bana toledolar için 2003 yılının en son sürümünde vardır belki siz bi servise gidip sorun kafanız rahat olsun olmazzsa başka bi çözüm yolu ararız

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar,yarın bir servise gideyim bakalım ne diyecekler..

Valla style paket aracımda serviste bilgisayara bağlayıpta yapmışlardı şimdi fr de bilgisayardan kilit süresini ayarlayabildik çok sevindim .:)

Geri
Üst Alt